Mogłeś nie wiedzieć, że te gwiazdy znają więcej niż jeden język! »
Strona Główna > Mogłeś nie wiedzieć, że te gwiazdy znają więcej niż jeden język!

Mogłeś nie wiedzieć, że te gwiazdy znają więcej niż jeden język!

Są nie tylko świetnymi utalentowanymi aktorami, ale potrafią również się porozumieć w więcej niż jednym języku. Sprawdź, kto należy do tej listy!

Viggo Mortensen

Viggo Mortensen aktor trzykrotnie nominowany do Oscara za najlepszego aktora pierwszoplanowego, którego zapewne większość może kojarzyć z roli w filmie „Władca Pierścieni”. Mimo że to świetny aktor to ilość znanych przez niego języków może was zaskoczyć, bowiem aktor zna ich aż sześć! Jest Duńczykiem i choć nie jest to oczywiste, to aktor potrafi porozumieć się w ojczystym języku. Jako dziecko mieszkał w Argentynie, co sprawiło, że mówi płynnie po hiszpańsku, zna również język francuski,arabski, kataloński oraz włoski

Bradley Cooper

Bradley Copper, postawił na naukę języka francuskiego, czego dokonał w zaledwie kilka miesięcy i mówi naprawdę dobrze. Potrafi również udzielić wywiadu, choć przyznaje, że jego gramatyka jeszcze nie jest idealna.

Mila Kunis

Choć Mila nieczęsto chwali się swoim drugim językiem to gdy już to robi, to robi to dobrze! Mila Kunis podczas promocji filmu „Friends With Benefits” w Rosji, pomogła Justinowi Timberlake’owi w odpowiedzeniu na pytanie reportera.

Sandra Bullock

Niewielu wie, że aktorka Sandra Bullock, biegle posługuje się językiem niemieckim. Jej matka jest Niemką i poznała ojca Sandry, gdy ten stacjonował w Norymberdze.

Tom Hiddleston

Aktor, drugiego języka zaczął uczyć się już w szkole, hiszpańskiego nauczył się jednak szybko i na tyle dobrze by po latach móc płynnie się nim posługiwać, choć przyznał, że więcej rozumie, niż mówi. Potrafi również co nieco po francusku oraz grecku!

Natalie Portman

Portman potrafi mówić w wielu językach, co udowodniła nie raz w wywiadach. Posługuję się językiem japońskim, hiszpańskim, francuskim oraz niemieckim. Jest nie tylko świetną aktorką, ale ma również dar do języków.

Sandra Oh

Choć aktorka mieszkała w Kanadzie, dzięki czemu zna świetnie język francuski, to nie zapomniała o ojczystym języku i potrafi mówić po koreańsku, jednak to nie wszystko. Aktorka, uczęszczając do szkoły w Montrealu, nauczyła się także języka hiszpańskiego.

Freddie Highmore

Aktor głównie kojarzony jest z filmem „The Good Doktor” czy filmem „Charlie i fabryka czekolady” poza tym, że od najmłodszych lat jest utalentowanym młodym aktorem, ma również ukryty talent do języków, mówi w języku francuskim, hiszpański oraz arabskim.

Gwyneth Paltrow

Hiszpański aktorki jest tak dobry, że można by było się zastanawiać nad tym, który język jest tym ojczystym. Początkowo uczyła się, uczęszczając do szkoły w Nowym Jorku, a następnie uczyła się go w samej Hiszpanii. Promując „Iron Mana 3” z Robertem Downeyem Jr. Paltrow również pokazała swoje imponujące umiejętności w posługiwaniu się językiem francuskim.

Ben Affleck

Ben Affleck, znany z roli Batmana i nie tylko, potrafi mówić po hiszpańsku. W wielu wywiadach pokazał swoje umiejętności językowe i choć jest trochę nieśmiały, to mówi pewnie. Uczył się w młodym wieku, mieszkając krótko w Meksyku w wieku trzynastu lat.

Polecamy również: