Strona Główna > Muzyka z drugiego sezonu „Bridgertonów” umili Wam jesienne wieczory

Muzyka z drugiego sezonu „Bridgertonów” umili Wam jesienne wieczory

Muzyki z drugiego sezonu „Bridgertonów” nigdy za wiele! Ścieżka dźwiękowa z produkcji wreszcie jest dostępna na CD i serwisach streamingowych!

Po debiucie serialu pod koniec 2020 roku, szczególnie muzyka zdobyła szerokie uznanie krytyków: — Jednym z głównych wkładów w magię, jaką są „Bridgertonowie”, jest muzyka. Albumu możecie posłuchać poniżej.

Zgodnie z powieścią Julii Quinn, drugi sezon serialu opowiada romantyczną historię poszukiwań miłości Anthony’ego Bridgertona (Jonathan Bailey), najstarszego z rodzeństwa Bridgertonów. Kierując się obowiązkiem utrzymania rodzinnego nazwiska, poszukiwania debiutantki, która spełnia jego oczekiwania, wydają się niefortunne, dopóki Kate (Simone Ashley) i jej młodsza siostra Edwina Sharma (Charithra Chandran) nie przyjeżdżają z Indii.

Kiedy Anthony zaczyna zabiegać o Edwinę, Kate odkrywa prawdziwą naturę jego intencji — prawdziwy związek miłosny nie znajduje się wysoko na jego liście priorytetów — i postanawia zrobić wszystko, co w jej mocy, aby go powstrzymać, z nieoczekiwanym skutkiem. „Bridgertonowie” celebruje ponadczasowość przyjaźni, szukanie drogi przez rodzinę oraz poszukiwanie miłości, która wszystko zwycięży.

Producentami wykonawczymi serialu są Shonda Rhimes, Betsy Beers, Tom Verica i Chris Van Dusen. Van Dusen zaprosił do współpracy kierownika muzycznego Justina Kampsa i nominowanego do nagrody Emmy kompozytora Krisa Bowersa. Stworzona i wybrana przez nich muzyka nadaje serialowi nowoczesną wrażliwość.

Polecamy również: