Nieprawdopodobne, co zrobił Panasewicz! Owsiak nie wytrzymał » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Nieprawdopodobne, co zrobił Panasewicz! Owsiak nie wytrzymał

Nieprawdopodobne, co zrobił Panasewicz! Owsiak nie wytrzymał

Janusz Panasewicz, choć przed kilkoma miesiącami skończył 67 lat, w czwartek 3 sierpnia pełen werwy wyszedł na scenę, by swoją obecnością uświetnić Pol’and’Rock Festival 2023. Show Lady Pank porwało tłumy. Jerzy Owsiak nie mógł powstrzymać emocji i nagle, ku uciesze tysięcy fanów, wybiegł na scenę. Co stało się po chwili? Zobacz na nagraniu z całego koncertu!

Pol’and’Rock Festival oraz występ zespołu Lady Pank z Januszem Panasewiczem na czele przyciągnęły pod dużą scenę setki tysięcy osób. Wydający się nie mieć końca tłum fantastycznie bawił się przy legendarnych hitach słynnej grupy.

Zobacz także: Pol’and’Rock Festival 2023. Kto zagra na dużej scenie? Harmonogram, godziny, daty

Pol’and’Rock Festival 2023. Lady Pank porywa tłum i Owsiaka!

Deszcz nie odstraszył nikogo, kto planował czwartkowy wieczór spędzić w pobliżu Broczyna w Zachodniopomorskiem. Właśnie tam odbywa się Pol’and’Rock Festival 2023 (dawniej Przystanek Woodstock), na którym już pierwszego dnia usłyszeć mogliśmy piosenki Lady Pank. Występ był fenomenalny i przepełniony energią!

Wszyscy zdzierali gardła przy kolejnych przebojach w fantastycznym wykonaniu Janusza Panasewicza. W pewnym momencie na scenie pojawił się Jerzy Owsiak. Najwidoczniej nie wytrzymał za kulisami i musiał pokazać się festiwalowiczom. Po chwili współzałożyciel Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy chwycił za mikrofon.

Zobacz także: „Miałem ciary”. Panasewicz nie dowierzał [TYLKO U NAS]

Lady, Lady, Lady! – krzyczał Jerzy Owsiak.

Pank! – odpowiadał zachwycony tłum.

Najpierw organizator całego zamieszania zachęcał do krzyków wszystkich obecnych pod dużą sceną. Później dzielił publiczność na kobiety oraz mężczyzn, wywołując na zmianę – raz jednych, a raz drugich. Atmosfera była powalająca! Naprawdę trudno stwierdzić, kto był głośniejszy.

Działo się! Janusz Panasewicz pokazał klasę

Kilkaset tysięcy gardeł uhonorowało Janusza Panasewicza oraz jego legendraną grupę Lady Pank. Fani, którzy przybyli na Pol’and’Rock Festival już w czwartek 3 sierpnia, bawili się m.in. przy hitach „Zawsze tam gdzie ty”, „Tańcz, głupia, tańcz”, „Marchewkowe pole”, „Na co komu dziś”, „Kryzysowa narzeczona”, „Stacja Warszawa”, „Zamki na piasku” czy „Mniej niż zero”. Na koniec zgromadzeni odśpiewali wykonawcom „sto lat”.

Zobacz także: Pierwsi festiwalowicze już na Pol’and’Rock Festival 2023! Przywitał ich deszcz

Posłuchaj koncertu Lady Pank podczas Pol’and’Rock Festival 2023! Poniżej załączamy transmisję z całego pierwszego dnia wydarzenia. Występ Janusza Panasewicza i jego Lady Pank znajdziesz od 3:00:30.

Zobacz także: Pol’and’Rock Festival 2023. Kto wystąpi na małej scenie? Harmonogram, godziny, daty