Nowe doniesienia ws. poszukiwań Titana. Natknęli się na szczątki » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Nowe doniesienia ws. poszukiwań Titana. Natknęli się na szczątki

Nowe doniesienia ws. poszukiwań Titana. Natknęli się na szczątki

Chcieli podziwiać z bliska wrak słynnego Titanica. lecz nagle zniknęli. O losie uczestników eksploracji od kilku dni mówi cały świat. Co stało się z Titanem oraz ludźmi przebywającymi na pokładzie? Najnowsze informacje są wstrząsające.

Aktualizacja (22 czerwca, godz. 22:30): Firma, która organizowała wyprawę do wraku Titanica, oficjalnie przyznaje, że doszło do tragedii. – Wierzymy teraz, że nasz dyrektor generalny Stockton Rush, Shahzada Dawood i jego syn Suleman Dawood, Hamish Harding i Paul-Henri Nargeolet, niestety zginęli – czytamy w najnowszym oświadczeniu OceanGate. Bliscy zmarłych pogrążyli się w żałobie.

Tragedia na Atlantyku. Załoga Titana zginęła

Na pokładzie zmierzającej do wraku Titanica łodzi podwodnej Titan znajdowali się: brytyjski miliarder oraz podróżnik Hamish Harding, przedstawiciel jednej z najbardziej majętnych rodzin pakistańskich Shahzada Dawood z synem Sulemanem, współzałożyciel OceanGate Stockton Rush oraz nurek Paul-Henry Nargeolet z Francji.

Zobacz także: Dramatyczne doniesienia z Oceanu Atlantyckiego. Zaginęła łódź podwodna Titan z turystami na pokładzie

Pisaliśmy wcześniej: Uczestnicy wyprawy do wraku Titanica zaginęli w tajemniczych okolicznościach. Czy właśnie odkryto szczątki poszukiwanej łodzi podwodnej, która miała dotrzeć do zatopionej jednostki? Ekipy pracujące nad sprawą natknęły się na „pole szczątków”.

Zobacz także: Co stanie się z załogą Titana? Czas ucieka, a tlenu jest coraz mniej

Grupa pięciu osób zanurzyła się w celu eksploracji wraku Titanica w niedzielę 18 czerwca. Niestety, po około godzinie i 45 minutach kontakt z załogą urwał się.

Zobacz także: Dramat w Atlantyku. Łódź podwodna z turystami zaginęła

Chcieli zobaczyć wrak Titanica. Nowe wieści ws. poszukiwań Titana

Rzecznik amerykańskiej Straży Wybrzeża (USCG) przekazał, że mogło dojść do przełomu w poszukiwaniach prowadzonych w wodach Atlantyku. Pracujący na pełnych obrotach eksperci natknęli się na coś, co wzbudziło olbrzymi niepokój. Jest to obszar wypełniony szczątkami, w pobliżu wraku Titanica. Niewykluczone, że w czwartek 22 czerwca odkryto pozostałości po Titanie – zaginionej maszynie.

Zobacz także: Lekarze mówili, że już nigdy nie zaśpiewa. Historia Cyndi Lauper porusza

Pole szczątków odnaleziono w obrębie obszaru poszukiwań, nieopodal Titanica. Eksperci z połączonego dowództwa właśnie analizują te informacje – podał rzecznik USCG na Twitterze.

Zobacz także: Beyonce wyprzedaje prywatne rzeczy. Jedna z nich wprawia w osłupienie!