Orange Warsaw Festival 2023. Oto lista gwiazd!
Strona Główna > Orange Warsaw Festival 2023. Oto lista gwiazd!

Orange Warsaw Festival 2023. Oto lista gwiazd!

Orange Warsaw Festival 2023 już w dniach 2-3 czerwca! Wielkie gwiazdy wystąpią na Torze Wyścigów Konnych Warszawa-Służewiec. Oto lista artystów tegorocznej edycji festiwalu.

Do Orange Warsaw Festival pozostał już około tydzień! Za kilka dni na warszawskim Służewcu wystąpią wielkie gwiazdy ze świata muzyki. Artyści zaprezentują się przed polską publicznością w dniach 2-3 czerwca.

Zobacz także: Afera przed koncertem Beyonce w Londynie. Bezdomne rodziny trafią na bruk?

Wśród sław nie zabraknie polskich twórców jak np.Daria Zawiałow czy Ralph Kamiński. Wielką gratką dla fanów zagranicznych brzmień będą występy sław takich jak Sam Smith, Martin Garrix, Ellie Goulding czy Zara Larsson. Kto jeszcze? Oto pełna lista gwiazd!

Harmonogram Orange Warsaw Festival 2023

Organizatorzy przygotowali trzy miejsca do imprezowania. 2 czerwca na Orange Stage wystąpią: Aurora, The Kid LAROI, Zara Larsson i Sam Smith. Na Warsaw Stage zaprezentują się: Daria ze Śląska, Alina Pash, Vito Bambino, Ralph Kamiński, Jan-Rapowanie. Planowana jest także impreza „silent disco”, której dokładny rozkład można zobaczyć na poniższej rozpisce wraz z godzinami występów poszczególnych artystów.

Zobacz także: Steczkowska zrobi to na ślubie syna. Leon Myszkowski zdecydował

3 czerwca pora na nieco inne brzmienia. Na Orange Stage wystąpią: Igo, The 1975, Ellie Goulding, Martin Garrix. O zabawę na Warsaw Stage zadbają: Faustyna Maciejczuk, Jann, Otsochodzi, Daria Zawiałow, Oki. Impreza „silent disco” również znajduje się na rozpisce sobotniej imprezy.

Czym jest Orange Warsaw Festival 2023?

Orange Warsaw Festival odbywa się w Polsce od 2008 roku. To impreza, której sponsorem tytularnym jest firma Orange. Dwie pierwsze edycje wydarzenia miały miejsce na Placu Defilad w Warszawie. Od 2010 roku z kilkoma przerwami, wydarzenie odbywa się na Torze Wyścigów Konnych. Kilka edycji miało miejsce na Stadionie Narodowym.

Zobacz także: Katy Perry szlochała i nie mogła opanować łez. Zaśpiewał dla zmarłego ojca

Przez lata, na scenie festiwalowej występowały takie gwiazdy jak Lana Del Rey, Linkin Park, Kings of Leon, David Guetta, Miley Cyrus czy Dua Lipa. Co roku nie brakuje też polskich twórców takich jak Taco Hemingway, Ralph Kamiński, The Dumpling, Mery Spolsky, Miuosh, Julia Pietrucha czy Rosalie.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *