Afera przed koncertem Beyonce. Bezdomne rodziny trafią na bruk?
Strona Główna > Afera przed koncertem Beyonce w Londynie. Bezdomne rodziny trafią na bruk?

Afera przed koncertem Beyonce w Londynie. Bezdomne rodziny trafią na bruk?

Beyonce zagra w Lonydnie aż pięć koncertów w ramach trasy „Renaissance World Tour”. Wielka gwiazda wystąpi w Wielkiej Brytanii między 29 maja a 4 czerwca. Budzi to ogromne zainteresowanie, ale też kontrowersje. Przez koncerty Beyonce wiele bezdomnych rodzin trafi na bruk? Władze mówią wprost.

Beyonce to jedna z najpopularniejszych wokalistek na całym świecie! Z powodu wielkiego zainteresowania jej koncertami w Londynie, wiele bezdomnych rodzin może wylądować na ulicy. Do tej pory zamieszkiwały hotel w jednej z dzielnic stolicy Wielkiej Brytanii. Lokalne władze podjęły decyzję, która może zaważyć na losach mieszkańców.

Zobacz także: Beyonce pobiła rekord wszech czasów na tegorocznej gali Grammy 2023 [WIDEO]

Koncert Beyonce powodem kontrowersji

Beyonce aż pięć razy wystąpi na stadionie klubu Tottenham Hotspur w Londynie. Jest to wielkie przedsięwzięcie, które cieszy się ogromną popularnością wśród Brytyjczyków. Zjeżdżają z całego kraju, by posłuchać ulubionej artystki na żywo. Nie brakuje też kontrowersji związanych z występami międzynarodowej idolki. Chodzi o bezdomne rodziny zamieszkujące hotele w okolicy.

Jak donoszą zagraniczne media, rada dzielnicy Enfield nie wyraziła zgody na przedłużenie rezerwacji miejsc w hotelach „Travelodge” wielu bezdomnym rodzinom. Urzędnicy zadecydowali, że mieszkańcy placówki będą musieli zwolnić miejsca dla osób, które przyjeżdżają na koncerty Beyonce.

Nawet 30 rodzin może zostać usuniętych z Travelodge w Enfield i umieszczonych w alternatywnym tymczasowym miejscu zakwaterowania – informuje „The Guardian”.

Zobacz także: Katy Perry szlochała i nie mogła opanować łez. Zaśpiewał dla zmarłego ojca

Czytamy również, że w taniej sieci hoteli, rada dzielnicy Enfield do tej pory miała zarezerwowanych 100 pokoi dla bezdomnych rodzin. Decyzja o nagłej wyprowadzce zmusza rodziny do szybkiego szukania nowego lokum i przenoszenia dużej ilości rzeczy. Jest to uciążliwe dla osób, które starają się ułożyć swoje życie walcząc z problemem bezdomności.

To nie jest dobre dla mnie, mojego zdrowia psychicznego i dwójki moich najmłodszych dzieci, które potrzebują stabilizacji (…). W każdym środowisku, do którego wchodzimy, potrzeba czasu, aby się przyzwyczaić – wyznała zagranicznemu serwisowi 42-letnia matka.

Zobacz także: Jay-Z i Beyoncé kupili rezydencję w Malibu. Kosztowała krocie!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *