Parodia "Avatara" z gwiazdą "Białego Lotosu" rozbawi Was do łez [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Parodia „Avatara” z gwiazdą „Białego Lotosu” rozbawi Was do łez [WIDEO]

Parodia „Avatara” z gwiazdą „Białego Lotosu” rozbawi Was do łez [WIDEO]

Za nami drugi odcinek nowego sezonu Saturday Night Live, w którym prowadzącą była aktorka Aubrey Plaza. Zobaczcie, jak gwiazda znana z serialu „Biały lotos” odnalazła się w świecie „Avatara”!

Od czasu premiery filmu „Avatar: Istota Wody” produkcja Jamesa Camerona odniosła ogromny sukces, wznosząc się wysoko jako jeden z najbardziej dochodowych filmów wszech czasów. W ostatnim odcinku programu Saturday Night Live mogliśmy zobaczyć zabawny skecz osadzony w świecie „Avatara”. Mike Day jako Jake Sully, informuje swój lud, że ludzie zinfiltrowali ich grupę, przebierając się za awatary. W jednego z nich wcieliła się Aubrey Plaza!

„Avatar 3” został już nakręcony! James Cameron zdradził, o czym opowiedzą kolejne części

Już od dnia premiery „Avatar: Istota Wody” bije rekordy popularności na całym świecie. Wszystko wskazuje na to, że James Cameron spełni swoje życzenie w tym roku. Według Variety długo oczekiwany powrót na Pandorę jest na dobrej drodze do osiągnięcia celu reżysera, jakim jest 2 miliardy dolarów sprzedaży.

Zapytany o to, czego fani mogą się spodziewać po trzecim filmie Avatar, Cameron podał pierwsze szczegóły dotyczące „ludu popiołu” — nowej kultury Na’vi, która niekoniecznie jest tak „dobra”, jak te, które widzieliśmy do tej pory. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem „Avatar 3” trafi do kin 20 grudnia 2024 roku. Daty premiery kolejnych sequeli również są ustalone, „Avatar 4” jest zaplanowany na 18 grudnia 2026 roku, a „Avatar 5” na 22 grudnia 2028 roku.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *