Pink z okazji walentynek postanowiła podzielić się z fanami kolejnym singlem, który promuje jej nowy album "Trustfall". Utwór jest listem miłosnym do jej taty, który przegrał dwa lata temu walkę z rakiem prostaty. Artystka wielokrotnie podkreślała, że to dzięki niemu jest sobą i kocha życie. Płyta ukaże się już 17 lutego 2023 roku.
Strona Główna > Pink piękną balladą składa hołd zmarłemu tacie: Byłeś moją pierwszą miłością! Zobacz wzruszający teledysk

Pink piękną balladą składa hołd zmarłemu tacie: Byłeś moją pierwszą miłością! Zobacz wzruszający teledysk

Pink z okazji walentynek postanowiła podzielić się z fanami kolejnym singlem, który promuje jej nowy album „Trustfall”. Utwór jest listem miłosnym do jej taty, który przegrał dwa lata temu walkę z rakiem prostaty. Artystka wielokrotnie podkreślała, że to dzięki niemu jest sobą i kocha życie. Płyta ukaże się już 17 lutego 2023 roku.

Pink przygotowała muzyczną walentynkę dla swojego ukochanego taty

Piosenkarka otwarcie mówiła o bliskiej relacji, jaką miała ze swoim ukochanym tatą i lekcjach, których jej udzielał przez całe życie. Pink Złożyła mu wzruszający hołd nowym singlem „When I Get There”. Powstał do niego również teledysk, który prezentuje archiwalne nagrania z rodzinnego archiwum gwiazdy. Przygotujcie chusteczki!

Pink zapowiada nowy album „Trustfall”

Uznana wokalistka, autorka tekstów oraz światowa ikona popu, P!nk, zapowiada wydanie dziewiątego albumu „TRUSTFALL”. Płyta ukaże się już 17 lutego 2023 roku.

Jej ostatni album studyjny, „Hurts 2B Human” stał się jej trzecim albumem z rzędu, który zadebiutował na 1. miejscu listy Billboard 200 Chart, a także na 1. miejscu w ośmiu innych krajach. Pierwszy singiel „Walk Me Home” plasuje P!nk na 10. miejscu na liście Billboard’s Adult Pop Airplay i zwiększa jej rekord w tym formacie wśród wszystkich solowych wykonawców. Wraz z „Can We Pretend”, to jej kolejno szósty i siódmy #1 na liście Billboard’s Dance Club Songs Chart.

Pink wystąpi w Warszawie. Koncert na PGe Narodowym

P!nk ogłosiła niedawno europejską trasę Summer Carnival. Już 16 lipca 2023 roku wystąpi dla polskiej publiczności na PGE Narodowym. Po raz pierwszy od 2019 roku, po fenomenalnie wyprzedanej trasie Beautiful Trauma World Tour, artystka wraca do nas z nową energią i swoim potężnym głosem.

Od czasu swojego debiutu w 2000 roku, P!nk wydała osiem albumów studyjnych i jeden album z największymi przebojami, sprzedała ponad 60 milionów płyt na całym świecie, a 15 jej singli dotarło do pierwszej dziesiątki na listy Billboard Hot 100 (w tym cztery na 1. miejscu) i wyprzedała areny na całym świecie. Ponadto jest laureatką trzech nagród Grammy (21 nominacji), nagrody Daytime Emmy, siedmiu nagród MTV Video Music Awards (w tym nagrody Vanguard Award 2017), dwóch nagród MTV EMA i dwóch nagród People’s Choice Awards. Została uznana za Kobietę Roku 2013 Billboardu, a ostatnio otrzymała gwiazdę w Hollywoodzkiej Alei Gwiazd oraz nagrodę BRIT za Wybitny wkład w muzykę jako pierwsza międzynarodowa artystka, która otrzymała to wyróżnienie. W maju została także laureatką nagrody Billboard Music Award.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *