Pink zamieniła supermarket w dyskotekę w nowym teledysku do singla "Never Gonna Not Dance Again" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Pink zamieniła supermarket w dyskotekę w nowym teledysku do singla „Never Gonna Not Dance Again”

Pink zamieniła supermarket w dyskotekę w nowym teledysku do singla „Never Gonna Not Dance Again”

Pink oficjalnie zapowiedziała nowy album utworem „Never Gonna Not Dance Again”.

P!nk od dawna znana jest z akrobatycznych występów na żywo, w których śpiewa, przelatując przez areny i wykonując akrobacje w powietrzu. Okazuje się, że też całkiem nieźle radzi sobie z wrotkami. Zobaczcie tylko jaką imprezę urządziła w supermarkecie. Do sieci trafił nowy taneczny singiel „Never Gonna Dance Again”.

Utwór stworzony przez legendarnych producentów Maxa Martina i Shellbacka jest opisywany jako „euforyczna i radosna oda do tańca w trudnych czasach”.

Zobacz teledysk:

Przypominamy, że Pink wystąpi 16 lipca 2023 roku na PGE Narodowym. Po raz pierwszy od 2019 roku, po fenomenalnie wyprzedanej trasie Beautiful Trauma World Tour, artystka wraca do nas z nową energią i swoim potężnym głosem.

Debiutując w późnych latach 90., P!NK szybko rozwinęła swoją własną tożsamość, przekształcając popowe piosenki i mocny rockowy wokal w mistrzowskie połączenie. Seria singli numer jeden, miliony sprzedanych albumów i biletów na całym świecie pozwoliły jej utrzymać się w pierwszej dziesiątce przez wiele dekad. P!NK jest jednym z najbardziej komercyjnych zespołów popowych na świecie.

P!NK wydała osiem albumów studyjnych, dwa albumy z największymi przebojami, jeden album live, sprzedała ponad 60 milionów ekwiwalentów albumów i ponad 75 milionów singli. Jest laureatką trzech nagród Grammy (19 nominacji), jednej Daytime Emmy Award, trzech Billboard Music Awards, siedmiu MTV Video Music Awards (w tym laureatką 2017 Michael Jackson Vanguard Award), dwóch MTV Europe Awards, dwóch People’s Choice Awards, została uznana za Kobietę Roku Billboardu w 2013 roku i zdobyła zarówno Legend of Live, jak i Tour of the Year za „Beautiful Trauma World Tour” podczas 2019 Billboard Live Awards.

Polecamy również: