Kot u boku Toma Cruise’a w parodii „Top Gun: Maverick” [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Kot u boku Toma Cruise’a w parodii „Top Gun: Maverick” [WIDEO]

Kot u boku Toma Cruise’a w parodii „Top Gun: Maverick” [WIDEO]

Kanał OwlKitty to miejsce, gdzie Lizzy, pięcioletni kot mieszkający w Portland, spełnia swoje marzenie o wystąpieniu w największych filmowych hitach. Wszystko to umożliwia mu jego opiekun, który wraz ze swoim pupilem tworzy parodie klasyków takich jak „Gwiezdne wojny”, „Jak wytresować smoka” czy „Park Jurajski”.

3 dni temu do sieci trafiło wideo, w którym Lizzy przemienia się w towarzysza Toma Cruise’a w filmie „Top Gun: Maverick”. Kot dumnie prezentuje się u boku największych gwiazd. Jak przystało na asa przestworzy, z zaskakującą wprawą pilotuje samolot, trudności nie sprawia mu też odbicie piłki czy gra na pianinie. Jedno jest pewne – taki czworonóg to prawdziwy skarb!

Twórca kanału swoje filmy produkuje w domu, a jego głównym narzędziem pracy są green screeny. To, z jaką cierpliwością obchodzi się ze swoim pupilem, możemy zaobserwować na publikowanych przez niego scenach „za kulisami”. Na tę chwilę kanał obserwuje aż 2,33 miliona osób, a wyświetlenia materiałów dochodzą nawet do 36 milionów.

Powstały w 1986 roku film „Top Gun” to historia dwóch pilotów marynarki wojennej, którzy zostają wybrani do szkoły umożliwiającej im wstąpienie w szeregi najlepszych lotników na świecie. Jego druga część ma miejsce 20 lat później, kiedy to grany przez Toma Cruise’a Maverick dostaje nowe zadanie – wyszkolić swoich następców, mających wziąć udział w wyjątkowo trudnej misji.

Polecamy również: