Strona Główna > Nastolatka oczarowała tłum, wykonując przebój „The Greatest”! [WIDEO]

Nastolatka oczarowała tłum, wykonując przebój „The Greatest”! [WIDEO]

Allie Sherlock co weekend wychodzi na ulice, by tam oddać się swojej największej pasji – muzyce. Sprawdźcie, jak poradziła sobie z utworem Sia’i!

Allie Sherlock to mieszkająca w Irlandii 17-letnia artystka, która zdobyła popularność, występując na ulicach Dublina i wrzucając nagrania z widowisk do sieci. Największą sławę przyniósł jej często udostępniany cover piosenki Eda Sheerana„Supermarket Flowers”, który wykonała w 2017 roku. Obecnie jej kanał na YouTube obserwuje ponad 5,6 miliona widzów.

Tym razem nastoletnia Allie zachwyciła mieszkańców Dublina emocjonalnym wykonaniem „The Greatest” autorstwa Sia’i. Artystka uliczna wzbogaciła swój śpiew gitarowymi brzmieniami, których melodia oczarowała zarówno przechodniów, jak i internautów oglądających jej występ na YouTube.

Pochodzący z płyty „This Is Acting” utwór „The Greatest” był hitem 2016 roku. Ujął słuchaczy nie tylko znakomitym wokalem i przejmującą muzyką, ale również teledyskiem, który został nominowany do MTV Video Music Award w kategorii najlepsza choreografia. Do dziś pozostaje jedną z popularniejszych piosenek australijskiej wokalistki.

Polecamy również: