Piotr Kupicha świętuje urodziny syna. Podarował mu godny pozazdroszczenia prezent » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Piotr Kupicha świętuje urodziny syna. Podarował mu godny pozazdroszczenia prezent

Piotr Kupicha świętuje urodziny syna. Podarował mu godny pozazdroszczenia prezent

Syn Piotra Kupichy obchodził ostatnio swoje 18. urodziny. Z tej okazji wokalista grupy Feel sprawił mu wyjątkowy prezent – samochód. Piosenkarz podzielił się zdjęciem potomka na instagramowej relacji.

Piotr Kupicha to znany piosenkarz, gitarzysta i autor tekstów. Karierę muzyczną zaczynał w zespole Sami, a od 2005 roku jest liderem grupy Feel. Razem z formacją wydał cztery albumy studyjne – ostatni z nich, zatytułowany „Feel 5”, miał premierę w 2022 roku.

Zespół ma na swoim koncie takie przeboje jak „A gdy jest już ciemno”, „Jak anioła głos” , „No pokaż na co Cię stać” czy „Pokaż mi niebo”. Muzycy zdobyli także wiele nagród, między innymi Fryderyka w kategorii Nowa Twarz Fonografii, Słowika Publiczności podczas Sopot Festivalu oraz Superjedynki za najlepszy album i występ.

Piotr Kupicha próbował swoich sił również w aktorstwie. Artysta ma na koncie epizdoyczne role w serialach „Niania” i „Tylko miłość”.

Zobacz także: Anita Lipnicka powraca. Wypuściła nowy singiel „Jak na filmach”

Piotr Kupicha prywatnie

Piotr Kupicha doczekał się czworga dzieci. Ze swoją pierwszą żoną, Agatą Fręś, ma dwóch synów: osiemnastoletniego Pawła i młodszego o cztery lata Adama. W 2018 wokalista grupy Feel ożenił się po raz drugi. Partnerką piosenkarza jest Ewelina Sienicka, z którą ma dwie córki: Jagodę i Laurę.

Zobacz także: Edyta Górniak gwiazdą nowego muzycznego show! „Rytmy Dwójki” okażą się hitem?

Piotr Kupicha świętuje urodziny syna

Piotr Kupicha strzeże swojego życia osobistego i rzadko publikuje w sieci prywatne zdjęcia. Ostatnio piosenkarz zrobił jednak wyjątek i podzielił się z fanami kadrem z urodzin swojego najstarszego syna. Za pośrednictwem instagramowej relacji muzyk udostępnił zdjęcie wkraczającego w dorosłość Pawła Kupichy.

Na ujęciu widać osiemnastolatka pozującego obok wyjątkowego prezentu, który dostał od swojego ojca – samochodu. Syn Kupichy został właścicielem Hondy Civic z 2009 roku. Lider zespołu Feel złożył także chłopakowi życzenia:

Jutro obszerniejsza relacja, ale życzę ci synku zdrowia, mądrości i spełniania marzeń. Jestem z ciebie bardzo dumny – napisał piosenkarz.

Zobacz także: Edyta Górniak uderza w Dodę. Nie zamierza kończyć konfliktu?