"Piotruś Pan i Wendy": Zobacz oficjalny zwiastun
Strona Główna > „Piotruś Pan i Wendy”: Jude Law jako Kapitan Hak. Zobacz oficjalny zwiastun [DATA PREMIERY]

„Piotruś Pan i Wendy”: Jude Law jako Kapitan Hak. Zobacz oficjalny zwiastun [DATA PREMIERY]

„Piotruś Pan i Wendy” to nadchodząca filmowa adaptacja klasycznej powieści J.M. Barriego „Piotruś Pan” oraz animowanego klasyka Disneya z 1953 roku. Film wyreżyserował David Lowery, który znany jest z pracy przy „Zielonym rycerzu” i „Smoku Pete’a”. Film zostanie wydany wyłącznie na Disney+ 28 kwietnia 2023 roku.

Kultowa powieść autorstwa Jamesa Matthew Barrie’go doczeka się kolejnej ekranizacji. W oficjalnym zwiastunie filmu „Piotruś Pan i Wendy” możemy zobaczyć Wendy Darling (Ever Anderson), dziewczynę bojącą się wyjść z domu, która spotyka magicznego chłopca o imieniu Piotruś Pan (Alexander Molony). Zabiera ją i jej rodzeństwo do mitycznego świata Nibylandii, któremu zagraża złowrogi pirat imieniem Kapitan Hak (Jude Law). Przed nimi niebezpieczna przygoda, która na zawsze zmieni jej życie.

Zobacz zwiastun:

„Piotruś Pan i Wendy”: Kiedy premiera?

Film wyreżyserował David Lowery („Zielony rycerz”). Scenariusz napisał wraz ze stałym współpracownikiem Tobym Halbrooksem (Pete’s Dragon). Premiera już 28 kwietnia na Disney+.

W obsadzie filmu znaleźli się młodzi aktorzy Alexander Molony i Ever Anderson jako Piotruś Pan i Wendy Darling, a także Jude Law jako Kapitan Hak. Oczekuje się, że film będzie wierną adaptacją klasycznej historii, oferując jednocześnie świeże spojrzenie na ukochane postacie i ich przygody.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *