"Fubar": Arnold Schwarzenegger w serialu Netfliksa
Strona Główna > „Fubar”: Arnold Schwarzenegger is back, baby! Zobacz zwiastun nowego serialu Netfliksa

„Fubar”: Arnold Schwarzenegger is back, baby! Zobacz zwiastun nowego serialu Netfliksa

Netflix udostępnił pierwszy zwiastun nadchodzącego serialu komediowego „Fubar”. W roli głównej wystąpi Arnold Schwarzenegger! Aktor powraca po krótkiej przerwie i udowadnia, ze nadal jest w świetnej formie!

Netflix: Arnold Schwarzenegger gwiazdą nowego serialu „Fubar”

Zapnijcie pasy Anold naciąga w nowym serialu komediowym Netfliksa. „Fubar” będzie pierwszym serialem, w którego realizację zaangażował się Arnold Schwarzenegger. Aktor wraca na ekrany po dość dłuższej przerwie, gdyż jego ostatnim dużym tytułem był „Terminator: Mroczne przeznaczenie” z 2019 roku.Obok Schwarzeneggera w rolach głównych występują Monica Barbaro, Jay Baruchel, Fortune Feimster, Milan Carter, Travis Van Winkle, Gabriel Luna, Andy Buckley, Aparna Brielle, Barbara Eve Harris i Fabiana Udenio.

Zobacz zwiastun:

Schwarzenegger jest producentem wykonawczym wraz z twórcą i showrunnerem Nickiem Santorą („Najbardziej niebezpieczna gra”, „Skazany na śmierć”). Serial powstał we współpracy z telewizją Skydance.

Zawsze podziwiałem, jak Schwarzenegger może być zabawny, a jednocześnie skopać tyłek. Dlatego chciałem, aby „Fubar” był histeryczną komedią szpiegowską CIA połączoną z mrożącą krew w żyłach akcją!

– powiedział Santora.

Za każdym razem ludzie pytają mnie, kiedy mam zamiar nakręcić kolejną wielką komedię akcji, taką jak „Prawdziwe kłamstwa”. Cóż, oto jest. „Fubar” skopie ci tyłek i rozśmieszy — i to nie tylko przez dwie godziny. Dostaniesz cały sezon.

– powiedział Schwarzenegger w oświadczeniu.

„Fubar”: Fabuła serialu

Serial przedstawi relację ojca i córki, którzy odkrywają, że cała ich relacja została zbudowana na kłamstwie. Każdy z nich jest agentem CIA, którzy w pewnym momencie muszą połączyć siły, aby pokonać czyhających na ich życie przeciwników.

„Fubar” zadebiutuje już 25 maja 2023 roku na Netflixie.

Polecamy również: