Prawdziwe imię i nazwisko Violetty Villas. Będziecie w szoku » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Prawdziwe imię i nazwisko Violetty Villas. Będziecie w szoku

Prawdziwe imię i nazwisko Violetty Villas. Będziecie w szoku

Violettcie Villas nie można było odmówić talentu, jednak nie wszyscy uważali, że będzie on szedł w parze z jej imieniem i nazwiskiem. Władysław Szpilman uważał, że nawet z najpiękniejszym głosem, może nie mieć szans jako gwiazda, gdy powie, jak naprawdę się nazywa. Jak więc brzmi prawdziwe imię i nazwisko Violetty Villas?

Prawdziwe imię i nazwisko Violletty Villas. Przez lata je ukrywała

Violetta Villas urodziła się w Belgii, dlatego wielu myślało, że imię i nazwisko, którym się posługuje na scenie, jest prawdziwe. Śpiewaczka we wczesnych latach życia przeniosła się z rodzicami do Polski. Tu w urzędzie została zapisana jako Czesława Cieślak, jednak jeszcze nie pod tym nazwiskiem zaczynała swoją największą karierę.

Jako Cieślak młoda Czesława dała się poznać w najważniejszych ośrodkach muzycznych w kraju. Szkoliła się u najlepszych specjalistów w Szczecinie, Wrocławiu i w Warszawie. Grała na kilku instrumentach, tańczyła w balecie i miała słuch absolutny. Poza tym artystka była uznawana za ponadprzeciętnie piękną, przez co była uznawana za prawdziwe objawienie.

Światowa kariera stała już przed nią otworem, jednak zanim do tego doszło, artystka zakochała się. Postanowiła poślubić swojego wybranka i przejąć jego nazwisko. Nie wszystkim się ono spodobało.

Zobacz także: „Przestańcie”! Taylor Swift ruszyła na ratunek fance podczas koncertu

Jak nazywała się Violetta Villas? To nazwisko było problemem

Violetta Villas nazywała się więc Czesława Gospodarek. Wielu uważało, że takie nazwisko niekoniecznie będzie się dobrze reprezentować na scenie. Władysław Szpilman miał doradzić wokalistce, by wybrała taki pseudonim, który będzie łatwy do zapamiętania i wypowiedzenia osobom z zagranicy.

Zobacz także: Jay-Z i Beyoncé kupili rezydencję w Malibu. Kosztowała krocie!

Dlaczego akurat Violetta Villas? Jeszcze w Belgii rodzice ochrzcili artystkę jako Violettę Elisę. Śpiewaczka zdecydowała więc, że zostanie przy tym imieniu. Nazwisko powstało od połączenia pierwszych dwóch liter imienia i od słowa „las”, bo właśnie w okolicy lasu Villas mieszkała.

A co z mężem? Violetta Villas z Piotrem Gospodarkiem byli małżeństwem zaledwie przez dwa lata. Para doczekała się syna – Krzysztofa. To jedyne dziecko śpiewaczki.

Zobacz także: Shakira nagrała piosenkę z synami. Wyciskacz łez!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *