Roksana Węgiel zapozowała na ściance w odważnej kreacji. Towarzyszył jej Kevin Mglej » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Roksana Węgiel zapozowała na ściance w odważnej kreacji. Towarzyszył jej Kevin Mglej

Roksana Węgiel zapozowała na ściance w odważnej kreacji. Towarzyszył jej Kevin Mglej

Roxie Węgiel pokazała się na ściance w odważnej sukience u boku swojego partnera – producenta Kevina Mgleja. Artystka zrobiła wrażenie swoją kreacją!

Roksana Węgiel zmienia się na naszych oczach! Fani doskonale pamiętają ją z pierwszej edycji programu „The Voice Kids” i z 16. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci, gdy zauroczyła publiczność jako 13-latka. Dziś Roxie jest już dorosłą, młodą kobietą! Choć od jej debiutu minęło zaledwie pięć lat, jej wizerunek zmienił się diametralnie.

Zobacz także: Roksana Węgiel gwiazdą ukraińskiej produkcji! Będzie bohaterką filmu „Mavka i strażnicy lasu”

Wiele zmieniło się również w prywatnym życiu artystki. Na początku tego roku Roxie potwierdziła swój związek z producentem muzycznym Kevinem Mglejem, z którym pracowała nad albumem „13+5”. To właśnie z nim pokazała się ostatnio na ściance podczas czwartkowej imprezy magazynu K MAG.

Roxie zdecydowanie przyciągała spojrzenia – nie tylko z uwagi na obecność partnera, ale też ze względu na odważną kreację. Artystka wybrała czarną, mocno wyciętą sukienkę i szpilki. Postawiła na rozpuszczone włosy i rozświetlający makijaż.

Zobacz także: Nowy utwór Julii Wieniawy. Zaśpiewała z Dawidem Tyszkowskim. „Nie całuj” mówi o uczuciach i rozstaniu

Kim jest Kevin Mglej?

O Kevinie Mgleju głośno zrobiło się w kontekście związku z Roksaną Węgiel.

Mglej urodził się w 1996 roku. Pochodzi z Warszawy. Jest producentem muzycznym i marketingowcem. Pod pseudonimem Ratel wydaje własne utwory. Prywatnie jest również ojcem – ma trzyletniego synka ze związku z aktorką Malwiną Dubowską.

Jakiś czas temu Kevin Mglej musiał zmierzyć się z hejtem, który wylał się na niego po tym, jak jego była partnerka opowiedziała w mediach społecznościowych o ich relacji. – Osiem miesięcy temu, można powiedzieć, zostałam wyrzucona z domu, który tworzyłam, któremu się poświęciłam – żaliła się aktorka. – Były dni, kiedy leżałam na podłodze i płakałam, żeby za chwilę się podnieść i powiedzieć sobie: „dasz radę”. Ale realnie? Czuję, że jestem z tym wszystkim sama – opowiadała.

Po krytyce, która spłynęła na producenta w związku z tym wyznaniem, Mglej zabrał głos. – Współczuję każdej osobie, która przez zazdrość i brak empatii do drugiego człowieka znajduje czas na napisanie podłego komentarza, obrażanie drugiego człowieka, współczuję każdej osobie, która wierzy w to, co czyta w mediach i wierzy w to, co widzi na Instagramie. Ja mam 26 lat, jestem świadomy, szczęśliwy i z hejtem sobie poradzę – napisał.

Zobacz także: Jay-Z i Beyoncé kupili rezydencję w Malibu. Kosztowała krocie!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *