“Rolnik szuka żony” traci widzów. Program zniknie z anteny? » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > “Rolnik szuka żony” traci widzów. Program zniknie z anteny?

“Rolnik szuka żony” traci widzów. Program zniknie z anteny?

Emitowany jest już kolejny sezon “Rolnik szuka żony”. Następne osoby próbują swoich sił w znalezieniu miłości. Widzowie z zapartym tchem obserwują ich zmagania w programie. Niestety, pojawiły się niepokojące wieści. Czy doczekamy się następnej edycji?

“Rolnik szuka żony” jest obecny na antenie TVP od 2014 roku. W każdej serii bierze udział pięcioro rolników. Dokonują oni selekcji na podstawie nadesłanych listów, rozmów czy zadań. Na tej podstawie starają się wybrać tę jedyną osobę. Obecnie możemy oglądać już 10. edycję. Przez prawie dekadę program doczekał się grona wiernych widzów. Emocjonują się kolejnymi odcinkami i dopingują swoich ulubieńców. Czy to wszystko może się zakończyć?

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!

Nowy sezon cieszy się dobrą oglądalnością

Fani wyczekiwali jubileuszowej edycji programu. Raczej znów się nie rozczarowali. Z odcinka na odcinek emocje sięgają zenitu. Widzowie nie mogą narzekać na nudę. Najnowszy sezon cieszy się dobrą oglądalnością. Okazuje się jednak, że “Rolnik szuka żony” zalicza spadek oglądalności.

Serwis wirtualnemedia.pl podaje, że 10. edycję programu ogląda średnio 2,14 miliona widzów. Liczba ta wzrasta wraz z każdym odcinkiem. Pierwszy śledziło 1,98 miliona osób, drugi 2,15 miliona, natomiast trzeci 2,29 miliona. To fantastyczny wynik, z którego wiele stacji telewizyjnych byłoby więcej niż zadowolonych.

Zobacz także: Ranczo Patricka Swayze ponownie na sprzedaż. Cena zwala z nóg!

Oglądalność jest na dobrym poziomie. Jednak, jeśli porównamy ją z poprzednimi sezonami, to widać wyraźny spadek. 9. serię “Rolnik szuka żony” śledziło średnio 2,65 miliona widzów. To aż 510 tysięcy widzów więcej niż obecnie.

Czy “Rolnik szuka żony” doczeka się kolejnej serii?

Wydaje się, że “Rolnik szuka żony” największą popularność ma już za sobą. Trzeci sezon programu oglądało aż 4,64 miliona widzów. Kolejne edycje nie osiągnęły już tak fantastycznego wyniku. Z każdym rokiem coraz mniej osób decydowało się na śledzenie rolników poszukujących miłości.

Zobacz także: Agnieszka Włodarczyk bierze ślub! To myśli o tradycjach

Czy sukcesywny spadek widowni zwiastuje koniec programu? Można by wysunąć taką tezę. Jednak, mimo że najnowszej edycji daleko do historycznie najlepszych wyników, to wciąż jest to bardzo popularne show. Wielu widzów wciąż siada przed telewizorami.

“Rolnik szuka żony” to prawdziwy fenomen. Telewizja raczej tak szybko się go nie pozbędzie. Jeśli jednak tak by się stało, TVP musiałaby wymyślić nowy format. Trafić w sam środek tarczy nie jest tak łatwo. Ogromnego sukcesu nie powtórzy się ot tak.

Zobacz także: Powstaje film o światowej trasie Beyoncé. Zwiastun trafił do sieci

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!