Włącz radio

Grała w "Klanie" od lat 90. Szok, jak potraktowano ją na koniec!

2 min. czytania
02.02.2025 11:33
Zareaguj Reakcja

Barbara Bursztynowicz niedawno zakończyła swoją przygodę z serialem "Klan". Niestety, nie wszystko poszło po jej myśli. Aktorka jest rozczarowana i oburzona sposobem, w który został zamknięty wątek odgrywanej przez nią przez lata bohaterki. 

Barbara Bursztynowicz jest zbulwersowana
fot. Piotr Zajac/Reporter/East News
  • Barbara Bursztynowicz przez wiele lat była gwiazdą serialu "Klan". 
  • Aktorka ostatecznie zdecydowała się opuścić hit telewizyjny.
  • Bursztynowicz uważa, że została źle potraktowana przez produkcję. 

Barbara Bursztynowicz występowała w serialu "Klan" od 1997 roku. Wcielała się w rolę Elżbiety Chojnickiej. Ostatecznie jednak aktorka doszła do wniosku, że nie podoba jej się kierunek, w którym zmierza produkcja oraz postanowiła zrezygnować z dalszej obecności na planie. 

Rozwiąż quiz o przebojach lat 2000. Jesteś mistrzem, jeśli zgarniesz 100 proc. punktów! Dalszą część artykułu znajdziesz pod quizem...

Quiz: Quiz. Tak brzmiały wczesne lata 2000. Znawca musi zgarnąć 17/20!

1/20 Kto wylansował przebój "Od dziś"?

Tak potraktowała ją produkcja "Klanu"

Ostatni raz postać Elżbiety Chojnickiej pojawi się w 4460. odcinku "Klanu". Zostanie on wyemitowany już w przyszłym tygodniu, bo w czwartek 6 lutego. Niestety, nie wszystko potoczyło się po myśli Barbary Bursztynowicz

W ostatniej scenie z udziałem Elżbiety Chojnickiej bohaterka ta żegna się z bliskimi przed udaniem się na pieszą pielgrzymkę do Santiago de Compostela. Jednak zamiast Barbary Bursztynowicz widzowie zobaczą... dublerkę! Aktorka, która zastąpiła Bursztynowicz, cały czas stoi tyłem do kamery, a głos oryginalnej odtwórczyni postaci Elżbiety z "Klanu" prawdopodobnie dograno. 

Barbara Bursztynowicz jest zawiedziona

Sama Barbara Bursztynowicz uważa, że ostatnie pojawienie się Elżbiety Chojnickiej nagrano, gdy ona sama chorowała na grypę i nie mogła pojawić się na planie. Nie ukrywała przy tym w wywiadzie dla portalu Plejada, że taki bieg wydarzeń ją rozczarował. 

Rozchorowałam się na grypę, realizatorzy musieli oddać odcinek do emisji, więc zdecydowali się na takie rozwiązanie. [...] Oczywiście, że nie tak wyobrażałam sobie pożegnanie z widzami, ale nie miałam na to wpływu. Wszystko odbyło się poza mną – wyjaśniła w rozmowie z Plejadą. 

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na ZlotePrzeboje.pl!