Sam Smith odwołał koncert na Orange Warsaw Festival. Jest zastępstwo!
Strona Główna > Sam Smith odwołał koncert na Orange Warsaw Festival. Jest zastępstwo!

Sam Smith odwołał koncert na Orange Warsaw Festival. Jest zastępstwo!

Sam Smith nie wystąpi w Polsce. Artysta odwołał serię koncertów, w tym show podczas Orange Warsaw Festival 2 czerwca. Organizatorzy znaleźli już zastępstwo za artystę. Kto wystąpi na Orange Warsaw Festival 2023?

Brytyjski artysta Sam Smith odwołał koncert w Polsce. Wokalista miał wystąpić 2 czerwca podczas Orange Warsaw Festival na warszawskim Służewcu. Niestety, wszyscy, który liczyli na usłyszenie muzyka na żywo, nie będą mieli takiej możliwości w tym terminie. Jak podają organizatorzy wydarzenia:

Z przykrością informujemy, że po odwołaniu koncertów w Manchestrze, Glasgow i Birmingham, ze względu na chorobę, Sam Smith odwołuje również występ na Orange Warsaw Festival – czytamy w komunikacie.

Zobacz także: Tak wygląda dziś zapomniana siostra Michaela Jacksona. Od lat żyła w jego cieniu

Thirty Seconds to Mars zamiast Sama Smitha

Koncert Sama Smitha został odwołany z powodu choroby wokalisty. Organizatorzy zapowiedzieli, że szykują zastępstwo za znanego artystę. – Usilnie pracujemy nad znalezieniem innego artysty/artystki/zespołu na 2 czerwca. Wkrótce poinformujemy Was, kto zamknie line-up głównej sceny w piątek – czytamy.

Zaledwie dzień później pojawiła się informacja o gwieździe, która zastąpi brytyjskiego muzyka. Będzie to słynny zespół Thirty Seconds to Mars, w którym śpiewa Jared Leto.

Czeka nas na Orange Warsaw Festival koncert naprawdę specjalny – wielki powrót na trasę, nowy początek i jeden z nielicznych tegorocznych występów Jareda i Shannona Leto na świecie – zapewniają organizatorzy.

Zobacz także: Jej utwory znał każdy. Dziś Shazza walczy z nowotworem

Organizatorzy stworzyli również możliwość wymiany lub zwrotu biletów wszystkim tym, którzy są niezadowoleni z odwołanego koncertu swojego idola. – Dla osób, które dotychczas zakupiły bilet jednodniowy na 2 czerwca będzie dostępna możliwość przeniesienia go na 3 czerwca lub jego zwrotu – czytamy.

Thirty Seconds to Mars – co to za zespół?

30STM to amerykański zespół rockowy, który powstał w 1998 roku. Założył go aktor Jared Leto i jego starszego brat, perkusista, Shannon. Grupa stworzyła takie przeboje jak „Closer to the Edge”, „A Beautiful Lie”, „The Kill”, „From Yesterday”, „Hurricane” czy „This is War”.

W tym roku grupa wyda kolejny album po długiej przerwie! – W tym roku doczekamy się pierwszego od 5 lat albumu słynnego zespołu – „It’s the End of the World but It’s a Beautiful Day”. Pierwszą zapowiedź, kawałek „Stuck”, otrzymaliśmy kilkanaście dni temu – czytamy na stronie Orange Warsaw Festival.

Zobacz także: Orange Warsaw Festival 2023. Oto lista gwiazd!