Tak wygląda dziś La Toya Jackson. To siostra Michaela Jacksona
Strona Główna > Tak wygląda dziś zapomniana siostra Michaela Jacksona. Od lat żyła w jego cieniu

Tak wygląda dziś zapomniana siostra Michaela Jacksona. Od lat żyła w jego cieniu

Michael Jackson odniósł międzynarodowy sukces. Był jednym z najpopularniejszych artystów wszechczasów. Swoją sławą przyćmił utalentowane rodzeństwo. Oprócz siostry Janet na scenie do dziś występuje La Toya Jackson. Tak wygląda dziś wokalistka!

La Toya Jackson właśnie skończyła 67 lat. Urodziła się 29 maja 1956 roku. Była starsza od swojego brata Michaela Jacksona o dwa lata i o dziesięć lat od słynnej siostry Janet Jackson. Mimo, że od dekad występuje na scenie, nigdy nie dorównała sławą znanemu rodzeństwu. Gwiazda żyła w ich cieniu i dziś niewiele osób wie, że również tworzyła muzykę.

Zobacz także: Album wszech czasów. Ciekawostki o płycie „Bad” Michaela Jacksona

La Toya Jackson to starsza siostra Michaela Jacksona

La Toya Jackson zadebiutowała w 1980 roku solowym albumem zatytułowanym jej imieniem i nazwiskiem. Wydała łącznie dziewięć albumów studyjnych. Mimo bogatego dorobku artystycznego, żyła w cieniu młodszego brata i siostry. Jej płyty nigdy nie znalazły się na liście 100 najlepiej sprzedających się wydawnictw w Stanach Zjednoczonych.

Artystka ma jednak stałe grono fanów, które obserwuje jej dokonania m.in. na Instagramie. W mediach społecznościowych zgromadziła ponad pół miliona obserwatorów. Profil Michaela 14 lat po śmierci obserwuje prawie 8 mln fanów.

Zobacz także: Michael Jackson usunięty z serwisów streamingowych. To nie on śpiewa swoje piosenki?

La Toya przeszła mnóstwo operacji plastycznych

Wokalistka jest znana głównie ze swoich licznych operacji plastycznych. Artystka przeszła ich naprawdę dużo. Ingerencja w wygląd przyniosła jej większą rozpoznawalność niż twórczość muzyczna. Skalpel stał się jej drogą do sławy. Dziś nie przypomina już siebie z dawnych lat, co można zobaczyć na poniższych zdjęciach.

La Toya postawiła nie tylko na powiększanie ust, ale również modelowanie policzków i redukcje zmarszczek za sprawą botoksu. W oczy rzuca się również odmieniony nos, który zmieniał się pod wpływem skalpela. Jej twarz nie przypomina już gwiazdy sprzed lat.

Zobacz także: Odmówiła duetu Michaelowi Jacksonowi. Tego mogliście nie wiedzieć o Whitney Houston

Wiele osób uważa, że wokalistka jest antyreklamą medycyny estetycznej. Mają rację? Zobaczcie zdjęcia! Tak wygląda dziś starsza siostra Michaela Jacksona.

Mandatory Credit: Photo by Frederik Stember/action press/REX/Shutterstock, 2018 rok
Photo by: Parisa Afsahi/Sipa USA, 2020 rok
Photo by: Parisa Afsahi/Sipa USA, 2020 rok