Sarah Connor – from Santa with love, artystka zapowiada świąteczny album [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Sarah Connor – from Santa with love, artystka zapowiada świąteczny album [WIDEO]

Sarah Connor – from Santa with love, artystka zapowiada świąteczny album [WIDEO]

From Sarah… & Santa with love! Sprzedająca multiplatyny, wielokrotnie nagradzana pop-soulowa piosenkarka i kompozytorka, Sarah Connor, prezentuje nową, świąteczną piosenkę „Ring Out The Bells” oraz pierwszy anglojęzyczny album studyjny od ponad dekady – „Not So Silent Night”.

Pierwszy singiel z albumu, „Ring Out The Bells”, to euforyczny utwór, który umili okres przedświąteczny. Teledysk możecie zobaczyć poniżej.

Po długich lockdownach i braku możliwości koncertowania przez ostatnie dwa lata, Sarah zatęskniła za beztroską i ciepłem. Powróciła do studia nagraniowego i odezwała się do długoletniego przyjaciela, współpracownika i producenta, Nico Rebschera, z planem nagrania nowego świątecznego albumu.

Sarah Connor zadebiutowała jako anglojęzyczna piosenkarka w 2001 roku. Po zdobyciu szczytów list przebojów i sprzedaniu niezliczonych platynowych płyt, zrobiła sobie twórczą przerwę, a następnie w 2015 roku wydała pierwszy niemieckojęzyczny album („Muttersprache”). Płyta okazała się niesamowitym sukcesem i wzniosła jej karierę na zupełnie nowy szczyt. „Muttersprache” sprzedało się w ponad dwóch milionach egzemplarzy i jest jednym z najbardziej dochodowych albumów wszech czasów w Niemczech. Jej drugi niemiecki album „Herz Kraft Werke” ukazał się w 2019 roku i osiągnął status multiplatyny z ponad 800 tys. sprzedanych egzemplarzy.

Polecamy również: