Shakira w towarzystwie znanego aktora! Jest nagranie
Strona Główna > Shakira w towarzystwie znanego aktora! Jest nagranie

Shakira w towarzystwie znanego aktora! Jest nagranie

Shakira przyłapana ze znanym aktorem. Gwiazda, która niedawno rozstała się z Gerardem Pique, spotkała się z Tomem Cruisem! Co ich łączy?

Niedawno w sieci pojawiło się nagranie, na którym widać Shakirę i Toma Cruise’a. Światowej sławy wokalistka i hollywoodzki aktor spotkali się na wyścigach Grand Prix Formuły 1 w Miami. Internet plotkuje, że tych dwoje ma się ku sobie.

Zobacz także: Katy Perry zaśpiewała dla króla. Mina jego wnuczki mówi wszystko

Spotkanie Shakiry i Cruise’a uwieczniono na nagraniu. Wideo trafiło do sieci. Co robiła dwójka znanych osobistości? Okazuje się, że oprócz nich na miejscu byli też synowie wokalistki.

Shakira spotyka się z Tomem Cruisem?

Oczy fanów wokalistki nieustannie śledzą jej każdy ruch. Wszystko przez kontrowersyjne rozstanie Shakiry z piłkarzem FC Barcelony Gerardem Pique. Sportowiec miał zdradzić wieloletnią partnerkę z 22-letnią studentką.

Zobacz także: To ona wygra Eurowizję 2023? Bukmacherzy nie mają wątpliwości

W odwecie, artystka nagrała piosenkę pod tytułem „Music sessions #53” w duecie z DJ-em Bizarrap. Wspomniała w niej o niewiernym partnerze, który wymienił „Ferrari na Twingo” i „Rolexa na Cassio”.

Teraz, po przykrych wydarzeniach, kolumbijska piosenkarka odżyła. Częściej pokazuje się publicznie, zwłaszcza po przeprowadzce do Miami z dwójką synów, Sashą i Milanem. Ostatnio pojawiła się z dziećmi na sportowym wydarzeniu, gdzie przyłapały ją kamery. Była w towarzystwie Toma Cruise’a.

Para sław rozmawiała ze sobą wymieniając uśmiechy. Widać, że mieli wspólne tematy, ponieważ wyraźnie gestykulowali opowiadając o czymś wzajemnie. W trakcie wideo, do Shakiry podchodzi jej syn, by przytulić się do mamy.

@hashtag_music4u

#shakira y #tomcruise fueron captados juntos en el gran premio #F1 en miami #fyp

♬ Warmy Light – Megan Yagami

Zobacz także: Zaskoczenie w „The Voice Kids”. 18-latka zastąpi Kwiatkowskiego?

Być może było to zwykłe spotkanie dwójki znajomych, a może coś łączy tę dwójkę? Na koniec spotkania cała grupa przeszła się po Miami International Autodrome, co uwiecznili reporterzy.

(Photo by CHANDAN KHANNA / AFP)
Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *