To ona wygra Eurowizję 2023? Bukmacherzy nie mają wątpliwości
Strona Główna > To ona wygra Eurowizję 2023? Bukmacherzy nie mają wątpliwości

To ona wygra Eurowizję 2023? Bukmacherzy nie mają wątpliwości

Eurowizja 2023 zbliża się wielkimi krokami. Bukmacherzy już obstawiają zwycięzców międzynarodowego show! Wiadomo, kto zdaniem bukmacherów wygra Eurowizję 2023. Mają rację?

Eurowizja 2023 została zaplanowana na 9, 11 i 13 maja. Tegoroczne wydarzenie z powodu wojny w Ukrainie odbędzie się nie w Kijowie, a w M&S Bank Arena w Liverpoolu. Hasło 67. Konkursu Piosenki Eurowizji to „United by Music”.

Zobacz także: Blanka naprawdę to zrobiła! Tak brzmi „Solo” po niemiecku

Kto wygra Eurowizję 2023?

W Eurowizji 2023 wezmą udział reprezentanci 37 krajów, jak potwierdziła Europejska Unia Nadawców w 2022 roku. Polskę będzie reprezentowała Blanka Stajkow z utworem „Solo”.

Niestety, polska wokalistka nie jest faworytką. Nie tylko Polacy mają wątpliwości co do jej wygranej. Również bukmacherzy nie mają dobrych wieści dla Blanki. Choć ich typy nie są gwarantem wygranej, często zdarzało się, że poprawnie wskazywali kraj, który wygra Eurowizję.

Zobacz także: Kosmiczne stawki. Tyle gwiazdy biorą za prywatne koncerty

Tym razem bukmacherzy typują reprezentantkę Szwecji. Ich zdaniem to Loreen wygra Eurowizję 2023. Gwiazda ma już na koncie jeden sukces na międzynarodowym konkursie. Wygrała go w 2012 roku. Tym razem Loreen zaśpiewa utwór „Tatoo”.

Od występu Loreen podczas Melodifestivalen 2023 w lutym, wokalistka nie opuszcza pierwszych miejsc na listach faworytów. Prawdopodobieństwo wygranej tej artystki bukmacherzy przewidują na 39 proc, jak podaje seriws Eurowizja.org.

Sympatię fanów konkursu zdobył także Käärijä i utwór „Cha Cha Cha”. W notowaniach zajmuje on drugie miejsce i 24 proc. szans na triumf w Eurowizji 2023. W czołówce znalazła się również Francja i La Zarra z piosenką „Évidemment”. Jej szanse na wygraną bukmacherzy ocenili na 8 proc.

Zobacz także: Egurrola odsunięty od Eurowizji. Jest afera

Blanka Stajkow wylądowała na 24. miejscu. Bukmacherzy stawiają, że jej szanse na zwycięstwo są mniejsze niż 1 proc. Szczegółową tabelę można zobaczyć niżej.

Źródło: eurovisionworld.com

Może cię zainteresować:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *