Katy Perry zaśpiewała dla króla. Mina jego wnuczki mówi wszystko
Strona Główna > Katy Perry zaśpiewała dla króla. Mina jego wnuczki mówi wszystko

Katy Perry zaśpiewała dla króla. Mina jego wnuczki mówi wszystko

W sobotę miała miejsce koronacja Karola III na króla Wielkiej Brytanii. Następnego dnia rodzina królewska zebrała się na specjalnym koncercie koronacyjnym. Wystąpiła tam m.in. Katy Perry, która zachwyciła wnuczkę Karola III, księżniczkę Charlotte.

W sobotę 6 maja Karol III został oficjalnie koronowany na króla Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej. Z tej okazji dzień po uroczystym wydarzeniu zorganizowano koncert koronacyjny. Podczas imprezy wystąpiły takie gwiazdy jak Take That, Lionel Richie, Paloma Faith, Olly Murs, Andrea Bocelli czy Katy Perry.

Zobacz także: Kev Fox napisał list do Karola III. Oto, co odpowiedział król

Występ Katy Perry na koncercie koronacyjnym

Oprócz wielkich gwiazd ze świata muzyki na trybunach nie zabrakło oczywiście króla Karola III, jego żony Kamili, a także księcia Williama z rodziną. Kamery co chwilę pokazywały księżną Kate, małego George’a i księżniczkę Charlotte.

Zobacz także: Tomasz Jacyków dworuje z koronacji. „Poważny kabaret”

To właśnie 8-letnia dziewczynka skradła show podczas występu Katy Perry. Okazało się, że jest fanką amerykańskiej piosenkarki. Gdy ze sceny w Londynie wybrzmiało „Roar”, publiczność oszalała, a mała Charlotte zaczęła śpiewać hit swojej idolki.

Mina księżniczki Charlotte mówi sama za siebie. Z uśmiechem śpiewała utwór Katy Perry, co można zobaczyć na zdjęciach poniżej. Z podziwem występ oglądał także 10-letni książę George. Na trybunach zabrakło jednak 5-letniego Louisa, który słynie z niesfornych wybryków podczas imprez z udziałem rodziny królewskiej.

Kim jest księżniczka Charlotte?

Księżniczka Charlotte to średnia córka księcia Williama i księżnej Kate. Przyszła na świat 2 maja 2015 roku w Londynie. Dziewczynka otrzymała trzy imiona: Charlotte Elizabeth Diana. Obecnie zajmuje trzecie miejsce w linii sukcesji brytyjskiego tronu.

Zobacz także: Incydent przed koronacją Karola III. Policja aresztowała demonstrantów

Oprócz rodziców, opiekę nad 8-latką sprawowała niania Maria Borrallo. Następnie poszła do szkoły, w 2018 roku uczęszczała do szkoły Willcocks Nursery School w Kensington. Następnie uczyła się w Thomas’ Battersea School w Londynie, a obecnie chodzi do szkoły Lambrook School w Winkfield w hrabstwie Berkshire.

Może cię zainteresować:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *