Zmiany w "The Voice Kids". 18-latka zastąpi Kwiatkowskiego?!
Strona Główna > Zaskoczenie w „The Voice Kids”. 18-latka zastąpi Kwiatkowskiego?

Zaskoczenie w „The Voice Kids”. 18-latka zastąpi Kwiatkowskiego?

„The Voice Kids” od lat przyciąga widzów przed telewizory. Niedawno Dawid Kwiatkowski poinformował, że nie zasiądzie więcej w fotelu jurorskim show. Media huczą na temat zastępstwa za piosenkarza.

Zmiany w składzie jurorskim „The Voice Kids”. Wielkim zaskoczeniem dla fanów programu była decyzja Dawida Kwiatkowskiego o odejściu z muzycznego show. Piosenkarz poinformował o tym za pośrednictwem Instagrama.

Zobacz także: Blanka naprawdę to zrobiła! Tak brzmi „Solo” po niemiecku

Kiedy w zeszłym roku usiadłem na tym nieziemsko wygodnym fotelu w pierwszy dzień przesłuchań w ciemno, czułem już, że robie to ostatni raz. (…) Kilka tygodni temu dostałem propozycję wzięcia udziału w kolejnej edycji i pewnym głosem powiedziałem Dominikowi, mojemu menadżerowi, że już nie chcę, że już wystarczy – napisał.

Nowi jurorzy „The Voice Kids”

W mediach nie przestaje huczeć od plotek na temat zmian w składzie jurorskim „The Voice Kids”. Program dla młodych talentów zyska nową twarz. Fani show zastanawiają się, kim będzie gwiazda, która zastąpi Dawida Kwiatkowskiego.

Zobacz także: Tomasz Jacyków dworuje z koronacji. „Poważny kabaret”

Producenci programu zastanawiają się, kogo obsadzić w fotelu jurorskim. Z nieoficjalnych informacji wynika, że ważą się losy Mariny Łuczenko-Szczęsnej. Osoba związana z „The Voice Kids” wyznała jednak serwisowi „Plotek”, że nie jest to do końca przesądzone.

Informacja o tym, że to Marina na pewno zastąpi Dawida, jest mocno na wyrost. Owszem, jest brana pod uwagę do zaproszenia na zdjęcia próbne, ale to niejedyna kandydatka, o której myśli produkcja w kontekście obsadzenia wolnego jurorskiego fotela – czytamy wypowiedź informatora.

Zdjęcia próbne mają odbyć się dopiero w połowie czerwca. Do tej pory wiele może się zmienić. Już teraz mówi się, że konkurentką Mariny jest… 18-letnia Roksana Węgiel. Przypomnijmy, że młoda wokalistka doskonale zna studio „The Voice Kids”. Wygrała bowiem pierwszą edycję show TVP.

Zobacz także: Kev Fox napisał list do Karola III. Oto, co odpowiedział król

Oprócz Roksany, produkcja show ma prowadzić rozmowy również z Anną Karwan czy Kubą Szmajkowskim. Są to jednak nieoficjalne informacje.

Przypomnijmy, że Roxie dopiero co weszła w pełnoletniość. Niedawno nastoletnia wokalistka obchodziła urodziny i z tej okazji wydała swoją płytę „13+5”. Wywołuje też liczne kontrowersje za sprawą swojego związku ze starszym o 8 lat Kevinem Mglejem.

Mimo nieprzychylnych komentarzy dotyczących życia prywatnego, wokalistka wciąż cieszy się dużą sympatią internautów i fanów. Sprawdziłaby się w roli jurorki?

Może cię zainteresować:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *