Shania Twain ze łzami w oczach wspomina: Byłam bliska śmierci » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Shania Twain ze łzami w oczach wspomina: Byłam bliska śmierci

Shania Twain ze łzami w oczach wspomina: Byłam bliska śmierci

Shania Twain dzieli się szczegółami swojej przerażającej walki z COVID-19, która, jak mówi, niebezpiecznie zbliżyła ją do śmierci.

57-letnia piosenkarka country-pop otworzyła się na temat swojego zdrowia w ostatnim wywiadzie dla Apple Music 1, ujawniając, że jej walka z chorobą była „bardzo ciężka”, zwłaszcza że ma już do czynienia z astmą. Shania Twain zachorowała na covidowe zapalenie płuc, które bardzo często kończy się niestety śmiercią pacjenta. Tak artystka wspomina ten trudny czas:

Było ze mną coraz gorzej, moje parametry życiowe stale się pogarszały. Ostatecznie musiałam zostać przetransportowana do szpitala drogą powietrzną. To było jak science fiction, czułam się, jakbym leciała na inną planetę. Wszystko działo się jakby w zwolnionym tempie.

Codziennie spędzał mnóstwo godzin na telefonie, próbując skoordynować mój transport ze znalezieniem wolnego łóżka. Poza tym musiał regularnie sprawdzać moje parametry życiowe. Przeżywał wtedy prawdziwy koszmar. To było przerażające. Jestem niesamowicie wdzięczna, że udało mi się wyjść z tego cało.

– wyznała Shania Twain.

Na szczęście artystka była w stanie wyzdrowieć po ponad trzytygodniowym leczeniu, a sytuacja bliska śmierci zainspirowała nawet kilka pomysłów na nową muzykę.

Shania Twain prezentuje nowy album „Queen Of Me”

Album „Queen of Me” zawiera 12 nowych utworów. Znajdziemy tu między innymi energiczne „Giddy Up!”, kwintesencję siły w tytułowym „Queen of Me” i pełen pasji finał „The Hardest Stone” wyprodukowany przez Tylera Josepha z Twenty One Pilots. Pierwszy singiel z płyty, „Waking Up Dreaming”, spotkał się ze sporym uznaniem.

Najnowsze wydawnictwa są następstwem przebojowego filmu dokumentalnego „Not Just A Girl”, wyprodukowanego przez Mercury Studios i wyreżyserowanego przez Jossa Crowleya. Aby uczcić premierę dostępnego w serwisie Netflix filmu, Shania wydała składankę „Not Just A Girl (The Highlights)”.

Posłuchaj albumu:

Polecamy również: