Queen: Skromny nauczyciel zaśpiewał przebó
Strona Główna > Skromny nauczyciel zaśpiewał przebój Queen „Who Wants To Live Forever”: On musi wygrać ten program!

Skromny nauczyciel zaśpiewał przebój Queen „Who Wants To Live Forever”: On musi wygrać ten program!

Tom Ball po raz kolejny zachwycił jurorów i publiczność w ostatnim odcinku programu „America’s Got Talent: All Stars”. Skromny nauczyciel wykonał tym razem przebój zespołu Queen!

Skromny nauczyciel Tom Ball wykonał przebój Queen

Za kolejny odcinek programu „America’s Got Talent: All-Stars”, do którego zaproszeni zostali zwycięzcy i finaliści minionych edycji z całego świata. Wśród nich znalazł się brytyjski finalista „Mam talent”, Tom Ball. Tym razem wykonał utwór „Who Wants To Live Forever” z repertuaru zespołu Queen wraz z chórem dziecięcym Hope! Czy uda mu się dotrzeć do wielkiego finału? Zobaczcie ich występ:

To tylko kilka komentarzy, które pojawiły się po jego występie! Jedno jest pewne, Tom zdobył serca widzów!

On musi wygrać ten program!

Anielski głos! On jest wspaniały!

Nikt tak pięknie nie potrafi przekazywać emocji!

Historia przeboju Queen „Who Wants To Live Forever”

Piosenka „Who Wants to Live Forever” została wydana 16 września 1986 roku. Singiel promował album o nazwie „A Kind of Magic”. Zespół Queen stworzył ten utwór na potrzeby filmu „Nieśmiertelny”, z Christopherem Lambertem i Seanem Connerym w rolach głównych.

Teledysk do „Who Wants to Live Forever” został wyreżyserowany przez Davida Maletta. Powstał na terenie londyńskiego magazynu tytoniowego i kosztował ok. 150 tysięcy funtów. Dodatkowo w clipie wystąpiła orkiestra National Philharmonic Orchestra oraz 40-osobowy chór chłopięcy. W trakcie kręcenia teledysku wykorzystano 2000 świec.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *