„The Voice”: Uczestnik wykonał balladę zespołu Queen. Dorównał samemu Freddiemu Mercury’emu? [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „The Voice”: Uczestnik wykonał balladę zespołu Queen. Dorównał samemu Freddiemu Mercury’emu? [WIDEO]

„The Voice”: Uczestnik wykonał balladę zespołu Queen. Dorównał samemu Freddiemu Mercury’emu? [WIDEO]

Twórczość tej słynnej brytyjskiej grupy jest nieustannie coverowana przez artystów z całego świata, dlatego nie tak łatwo zaskoczyć jej interpretacją. Jednak Thomasowi Tvedtowi swoim wykonaniem „Love Of My Life” udało się wzbudzić podziw jury.

Każdy odcinek światowego formatu „The Voice” gwarantuje wiele emocji i muzycznych wrażeń zarówno publiczności, jak i samym jurorom. Wszystko to dzięki zaskakującym głosom artystów, którzy postanowili wziąć los we własne ręce i spróbować swoich sił w telewizyjnym konkursie. W programie niełatwo jest osiągnąć sukces – co edycje przewijają się przez niego setki, jeśli nie tysiące uczestników. Jednak osoba, która na scenie zaprezentuje prawdziwy talent i wykaże się intrygującą jurorów oryginalnością, może liczyć na odwrócenie się fotela choć jednego z nich.

W najnowszym odcinku norweskiej edycji programu pojawił się uczestnik, który od razu wywołał uśmiech na twarzy komisji z zapartym tchem przysłuchującej się jego występowi. Wybranym przez Thomasa Tvedta utworem była wzruszająca ballada zespołu Queen„Love Of My Life”. Czy mężczyzna dostał szansę na dalszy udział w „The Voice”? Przekonajcie się, oglądając poniższe nagranie!

Utwór „Love Of My Life” z repertuaru zespołu Queen został napisany przez wokalistę zespołu, Freddiego Mercury’ego. Umieszczono go w wydanym w 1975 roku albumie „Night at the Opera”, w którym znajduje się również inny słynny numer grupy – „Bohemian Rhapsody”. Cechą charakterystyczną piosenki są słyszalne w niej dźwięki harfy, do zagrania na której Mercury nakłonił gitarzystę zespołu, Briana Maya.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *