"Sukcesja" sezon 4: Pożegnanie z serialem. Zobacz zwiastun
Strona Główna > „Sukcesja”: Pożegnanie z serialem. Zobacz zwiastun 4. ostatniego sezonu

„Sukcesja”: Pożegnanie z serialem. Zobacz zwiastun 4. ostatniego sezonu

Już jest oficjalny zwiastun oraz plakat czwartego i ostatniego sezonu nagrodzonego Emmy serialu HBO Original „Sukcesja”. Premiera pierwszego z dziesięciu odcinków już 27 marca. Produkcja, której twórcą jest Jesse Armstrong, pokazuje kulisy walki o władzę i skomplikowane relacje rodzinne z perspektywy głowy rodziny Logana Roya (Brian Cox) i jego czwórki dorosłych dzieci, Kendalla (Jeremy Strong), Siobhan (Sarah Snook), Romana (Kieran Culkin) i Connora (Allan Ruck).

„Sukcesja”: Sezon 4. będzie ostatnim

W składającym się z dziesięciu odcinków, czwartym sezonie „Sukcesji” sprzedaż konglomeratu medialnego Waystar Royco zbliża się wielkimi krokami. Perspektywa transakcji z wizjonerem technologicznym Lukasem Matssonem, wywołuje niepokój i podziały w rodzinie Royów. Bohaterowie zastanawiają się, jak będzie wyglądać ich przyszłość po sfinalizowaniu umowy.

Zobacz zwiastun:

„Sukcesja” sezon 4. – obsada

Wśród powracających aktorów znaleźli się między innymi Brian Cox, Jeremy Strong, Sarah Snook, Kieran Culkin, Alan Ruck, Matthew Macfadyen, Nicholas Braun, J. Smith-Cameron, Peter Friedman czy David Rasche. Do obsady w 4. sezonie dołączyli: Annabeth Gish, Adam Godley, Eili Harboe oraz Jóhannes Haukur Jóhannesson. 

Fenomen serialu „Sukcesja”

Trzy pierwsze sezony „Sukcesji” zebrały 48 nominacji do nagród Emmy i zwyciężyły w 13 kategoriach, w tym za Najlepszy serial dramatyczny (drugi i trzeci sezon). Drugi sezon, którego premiera miała miejsce w październiku 2021, zdobył nagrodę SAG w kategorii Obsada serialu dramatycznego. 

Twórcą serialu jest Jesse Armostrong. Producentami „Sukcesji” są: Jesse Armstrong, Adam McKay, Frank Rich, Kevin Messick, Jane Tranter, Mark Mylod, Tony Roche, Scott Ferguson, Jon Brown, Lucy Prebble, Will Tracy i Will Ferell. Showrunnerem produkcji jest Jesse Armstrong. 

Polecamy również: