Swoim odejściem zszokowała fanów. To dlatego Justyna odeszła z Ich Troje
Strona Główna > Swoim odejściem zszokowała fanów. To dlatego Justyna odeszła z Ich Troje

Swoim odejściem zszokowała fanów. To dlatego Justyna odeszła z Ich Troje

Justyna Majkowska była wokalistką popularnej grupy Ich Troje. Fani ją uwielbiali, a jej wspaniały wokal wspominają po dziś dzień. Opuszczenie przez nią zespołu u jego szczytu popularności wszystkich zaszokowało. Po latach przerwała milczenie.

Zespół Ich Troje bił rekordy popularności na przełomie lat 90. i dwutysięcznych. Po dziś dzień możemy usłyszeć w radiu najpopularniejsze utwory tego tria. Zdaniem wielu fanów, jedną z najlepszych wokalistek występujących w Ich Troje była Justyna Majkowska.

Zobacz także: Afera wokół Opola! Doda zwyzywana, reżyser przeprasza

Wspólnie budowali swój dorobek muzyczny i pięli się po stopniach kariery. Wyglądali na zgraną drużynę i nikt nie podejrzewał, że to się wydarzy. Justyna Majkowska pozostawiła za sobą rzeszę rozczarowanych i smutnych z powodu jej odejścia fanów. Po dziś dzień zastanawiają się nad przyczyną takiej decyzji.

Prawda wreszcie ujrzała światło dzienne

Wokalistki w zespole Ich Troje bardzo często się zmieniały. Najdłużej u boku Michała Wiśniewskiego i Jacka Łągwy występowały Magda Femme oraz Marta Milan. Justyna Majkowska występowała z Ich Troje w latach od 2001 do 2003, a więc zaledwie dwa lata. Została jednak bardzo ciepło zapamiętana.

Zobacz także: Viki Gabor w strachu. „Nie da się tego wytłumaczyć”

Fani wprost pokochali jej głęboki i melodyjny wokal. Czas w którym koncertowała z zespołem to okres jego największej popularności. To właśnie Justyna nagrała wraz z Ich Troje takie hity jak „Powiedz” czy „Zawsze z tobą chciałbym być”, które nucimy pod prysznicem po dziś dzień. Jak wyznała po latach – tak ogromna popularność bardzo ją przytłoczyła.

W Ich Troje musiałam podołać życiu w stresie na okrągło. Czasami miałam na scenie przyklejony uśmiech, zaciskałam zęby, ale momentami było też dużo zabawy – wyjawiła w rozmowie z serwisem „Co za tydzień”.

Zobacz także: Tak Bruce Willis walczy z chorobą. Nowe nagranie trafiło do sieci

Sentyment

Justyna od czasu do czasu występuje gościnnie z Ich Troje. Robi to przeważnie przy okazji ważnych wydarzeń i jubileuszy. W ten sposób celebruje dawne lata świetności wraz z pozostałymi muzykami.

W 2006 roku wystąpiła z zespołem Ich Troje na Eurowizji, wykonując utwór „Follow My Heart”. Po raz ostatni wokalistkę można było podziwiać u boku Wiśniewskiego i Łągwy dopiero w 2018 roku. Dziś Justyna Majkowska skupia się głównie na swojej rodzinie i rozwijaniu solowej kariery.

Zobacz także: Syn Krzysztofa Krawczyka wystąpi w Opolu. Zagra piosenki ojca