"Twoja Twarz Brzmi Znajomo 18”: Poznaliśmy nazwiska wszystkich uczestników! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Twoja Twarz Brzmi Znajomo 18”: Poznaliśmy nazwiska wszystkich uczestników!

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo 18”: Poznaliśmy nazwiska wszystkich uczestników!

Już na wiosnę powróci jeden najpopularniejszych programów rozrywkowych w Polsce. Zobaczycie, kto powalczy o główną nagrodę.

Cieszący się olbrzymią popularnością program „Twoja Twarz brzmi Znajomo” zadebiutował na antenie telewizji Polsat w 2014 roku. Przez show przewinęło się już ponad 80 uczestników, którzy przeszli setki spektakularnych metamorfoz. 18. edycja show powróci na antenę już we wiosennej ramówce telewizji Polsat!

Kto tym razem będzie walczył o zwycięstwo i możliwość przekazania 100 tys. zł na cele charytatywne?

Swoich sił w programie próbować będą Natalia Janoszek, Krzysztof Ibisz, Katarzyna Kołeczek, Julia Kamińska, Oskar Cyms, Piotr Stramowski, Daria i Daniel Jaroszek.

W 18. edycji show uczestników będzie oceniać teraz tylko trzyosobowe osobowe jury. Z programem pożegnali się Michał Wiśniewski i Katarzyna Skrzynecka. Na swoich fotelach pozostali Małgorzata Walewska i Robert Janowski. Dołączył do nich aktor Paweł Domagała.

Zadaniem uczestników show jest jak najwierniejsze przeistoczenie się w wylosowaną przez siebie gwiazdę ze świata muzyki. Muszą zarówno odzwierciedlić ich wygląd, jak i głos. Nie jest to łatwe zadanie! Zwycięzca odcinka bądź całego programu może przeznaczyć swoją nagrodę na dowolny cel charytatywny.

Polecamy również: