Vito Bambino o gorzkim wspomnieniu z dzieciństwa. Tego nie chce dla swojego syna » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Vito Bambino o gorzkim wspomnieniu z dzieciństwa. Tego nie chce dla swojego syna

Vito Bambino o gorzkim wspomnieniu z dzieciństwa. Tego nie chce dla swojego syna

Vito Bambino, czyli Mateusz Dopieralski, w tym roku po raz kolejny jest jedną z gwiazd Męskiego Grania. „Vivie” udzielił wywiadu, w którym podzielił się prywatnymi przemyśleniami.

Vito Bambino urodził się w Katowicach. Ma starszą siostrę. W dzieciństwie wyemigrował wraz z rodziną do Niemiec. Ma podwójne obywatelstwo: polskie i niemieckie. Wraz z żoną i synem Amarem mieszka teraz w Polsce.

Vito Bambino o rodzinie

Mateusz Dopieralski nie ukrywa, jak ważna jest dla niego rodzina. W wywiadzie udzielonym „Vivie” opowiada, że zdaje sobie sprawę, że jego żona przeprowadziła się do Polski, by mógł robić karierę. Podreśla jednak, że był to jej pomysł. – Co chwilę pytam ją, czy nie chce wracać – mówi magazynowi. – Jeśli powie, że ma dość, w tydzień mnie tu nie ma – dodaje.

Przeczytaj także: Męskie Granie 2023: Jest już hymn tej edycji! „Supermoce” będą hitem lata?

W tym samym wywiadzie Vito wyznaje, że są w życiu rzeczy, których nauczył się na błędach rodziców. – Oni ze sobą nie rozmawiali. U nas w domu nie było przemocy. Fizycznej. Ale moi rodzice krzyczeli – opowiada artysta. – Wiesz, że z moją siostrą nie mogliśmy zasnąć, gdy była cisza i oni się nie kłócili? Nie chcę tego dla mojego syna – stwierdza muzyk.

Vito Bambino w Męskim Graniu

W tym roku po raz kolejny Vito Bambino jest częścią Męskiego Grania. Możemy go usłyszeć w hymnie tegorocznej edycji – utworze „Supermoce” – który wykonuje wraz z Igo i Mrozem.

Może Cię zainteresować:

Nowy utwór Julii Wieniawy. Zaśpiewała z Dawidem Tyszkowskim. „Nie całuj” mówi o uczuciach i rozstaniu

„Przestańcie”! Taylor Swift ruszyła na ratunek fance podczas koncertu

Shakira nagrała piosenkę z synami. Wyciskacz łez!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *