W USA zrobiła furorę! Nowy klip Sary James z Los Angeles
Strona Główna > W USA zrobiła furorę! Nowy klip Sary James z Los Angeles

W USA zrobiła furorę! Nowy klip Sary James z Los Angeles

Sara James wydała nową piosenkę pod tytułem „Hula Hoop”! Polska wokalistka, która zabłysnęła w „America’s Got Talent” nagrała teledysk w Los Angeles. Oto nowy numer Sary James!

Sara James robi karierę za granicą. Zanim jednak wystąpiła w amerykańskim „Mam talent!”, zasłynęła w polskim talent show. W 2021 roku wygrała 4. edycję programu „The Voice Kids”.

Zobacz także: Sara James śpiewa głośno o tolerancji w pierwszym autorskim singlu „Bloodline” [WIDEO]

Po udziale w słynnym programie, kariera polskiej piosenkarki ze Słubic ruszyła jak szalona. Po wygranej „The Voice” została oficjalną reprezentantką Polski w 19. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci.

Wraz z utworem „Somebody” nastolatka zajęła 2. miejsce na 19 państw biorących udział w konkursie. Zdobyła 218 punktów. To nie jedyny sukces młodej wokalistki.

„Hula Hoop” od Sary James

Po zdobyciu sławy w Polsce, gwiazda wyruszyła do USA. W Stanach Zjednoczonych zrobiła furorę! Wszystko za sprawą programu „America’s Got Talent”. W 2022 roku doszła aż do finału show. Teraz nie przestaje rozwijać muzycznego talentu i właśnie wypuściła nową piosenkę „Hula Hoop”.

Zobacz także: Sara James nagrała poruszającą wersję przeboju Kate Bush „Running Up That Hill”

Hula Hoop jest już dostępny wszędzie!!! Zrobiliśmy słoneczny kawałek – pisze na Instagramie.

Sara James wydała nowy klip do utworu „Hula Hoop”. Piosenkarka oznajmiła fanom, że teledysk został nagrany w Los Angeles.

O 10:00 pojawi się także klip, który przygotowaliśmy razem z Dawidem Krępskim w super miejscówkach w Los Angeles – wyjaśniła piosenkarka.

Zobacz także: Sara James ponownie zachwyciła w amerykańskim „Mam Talent”. Tym razem wygra? [WIDEO]

Internauci są przekonani, że ich idolka ma wielki talent. – Super i powodzenia! Jesteś świetna i utalentowana! – czytamy jeden z komentarzy. Inne osoby dodają: – Kocham to!, – Sztos!, – Wpada w ucho! – brzmią komentarze.

Nowa piosenka Sary James wraz z klipem znajduje się poniżej. Trzeba przyznać, że wideo robi wrażenie! Jak wam się podoba?

Może cię zainteresować:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *