"Wielkie oczy": Zespół Zakopower nagrał utwór z Kasią Nosowską [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Wielkie oczy”: Zespół Zakopower nagrał utwór z Kasią Nosowską [WIDEO]

„Wielkie oczy”: Zespół Zakopower nagrał utwór z Kasią Nosowską [WIDEO]

„Wielkie oczy” to nowy singiel zespołu Zakopower z gościnnym udziałem Nosowskiej. Utwór promuje ósmy album zespołu „Widzialne | Niewidzialne” na którym pojawiają się popowe melodie i inspiracje muzyką świata.

Teledysk do singla „Wielkie oczy” to historia inspirowana kinem noir, komiksami i filmem „Sin City”. Sebastian Karpiel-Bułecka wciela się w rolę detektywa Bullocka walczącego ze strachem, który opanował miasto. Klip możecie zobaczyć poniżej.

Na krążku „Widzialne | Niewidzialne” znalazło się 12 kompozycji, które powstały we współpracy z Mateuszem Pospieszalskim. Artyści jednak, mimo nowej odsłony, nie dają zapomnieć słuchaczom o tym, skąd pochodzą i nie tracą Góralskiego Ducha. To, czego oczywiście nie mogło zabraknąć na tej płycie, to przejmujące i poetyckie teksty napisane przez Bartłomieja Kudasika oraz Sebastiana Karpiela-Bułeckę.

Ten świat pędzi. Pędzimy i my. Czasem tracimy z oczu to, co najważniejsze. Tymi piosenkami chcemy powiedzieć – zatrzymajmy się na chwilę, spróbujmy dostrzec to, co nienamacalne. Pod warstwą świata materialnego tętni ten duchowy. Można go doświadczyć w przyrodzie, czyimś uśmiechu, w sobie, czy w muzyce… Mam nadzieję, że także tej, którą dla Was stworzyliśmy na albumie „Widzialne | Niewidzialne.

. – mówi Sebastian Karpiel-Bułecka.

Polecamy również:

==”]