"America's Got Talent". Występ niewidomej 17-latki zwala z nóg!
Strona Główna > Występ niewidomej 17-latki zwala z nóg! Mocne słowa Simona Cowella

Występ niewidomej 17-latki zwala z nóg! Mocne słowa Simona Cowella

Występ w amerykańskim „Mam talent” zwala z nóg! Niewidoma 17-latka zaprezentowała się na scenie „America’s Got Talent” i oczarowała publiczność oraz jurorów. Jej głos zachwycił Simona Cowella, który wbiegł na scenę, by przekazać nastolatce ważną wiadomość.

Amerykański „Mam talent” daje uczestnikom szansę na międzynarodową karierę. Przykładem może być Sara James, która wzięła udział w talent show w USA. Dzięki temu dowiedział się o niej świat i zdobyła muzyczne znajomości poza granicami Polski. Oprócz tego można zdobyć wielu fanów, bo nagrania z występów „America’s Got Talent” oglądają miliony widzów na całym świecie!

Zobacz także: Taylor Swift wreszcie to ogłosiła. Fani odetchnęli z ulgą

Putri Ariani z Indonezji w amerykańskim „Mam Talent”

W najnowszym odcinku amerykańskiego „Mam talent” wystąpiła 17-letnia Putri Ariani. To niewidoma wokalistka pochodząca z Indonezji. Mimo tak młodego wieku już pisze swoje teksty i tworzy muzykę. Jak przyznała, od dziecka marzyła, by zaprezentować się na scenie słynnego show. Udało się!

Dziewczyna zaśpiewała swój autorski utwór, do którego akompaniowała sobie na pianinie. Jej mocny głos oczarował wszystkich, a zwłaszcza jurorów. Niewidoma wokalistka wyznała im, że marzy o wielkiej karierze, a także chce podjąć naukę w nowojorskiej wyższej szkole muzycznej Juilliard College of Music.

Moim marzeniem jest bycie największą divą na świecie, taką jak Whitney Houston, i zdobycie nagrody Grammy – stwierdziła Putri.

Zobacz także: Jej kariera rozpoczęła się w „Szansie na sukces”. Ten występ przeszedł do historii

Niewidoma 17-latka zdobyła złoty przycisk

Jurorzy byli oczarowani niezwykłym głosem dziewczyny. Taki talent zdarza się naprawdę rzadko. Szeroka skala głosu, a do tego wyjątkowa barwa od razu przyciągnęła uwagę Simona Cowella. Producent nacisnął złoty przycisk i wbiegł na scenę, by uścisnąć swoją faworytkę.

Gwiazdor przekazał jej, że jest jedną z najlepszych wokalistek, jakie wystąpiły w historii programu! – Wcisnąłem złoty przycisk, ponieważ jest niesamowita – stwierdził później Cowell. Sofia Vergara dodała: – Wszyscy jesteśmy zahipnotyzowani przez ciebie, twój głos, jesteś aniołem – przyznała.

Zobacz także: Te występy wgniatają w fotel. Widzom „The Voice” opadły szczęki

Występ młodej artystki można zobaczyć na nagraniu poniżej. Jak jej poszło?