Nagranie z TikToka zobaczyło 15 mln osób. Występ chłopca to hit!
Strona Główna > Występ tego chłopca to hit! Nagranie zobaczyło 15 mln osób

Występ tego chłopca to hit! Nagranie zobaczyło 15 mln osób

Spektakularny występ małego chłopca! Usiadł przy pianinie i rozłożył na łopatki przechodniów. To nagranie trzeba zobaczyć.

Do sieci trafiło nagranie z występu młodego chłopca. Opublikował je profil Hidden Talents Global na TikToku. Zdolności małego muzyka błyskawicznie przyciągnęły tłum przechodniów.

Zobacz także: To znaleźli na Marsie. Piszą o „szkielecie smoka”

Występ chłopca zapiera dech w piersi. Mimo młodego wieku, dał on niezły popis na pianinie. Zasiadł do instrumentu i bez nut zagrał dla przechodniów największe hity. Wideo trafiło do sieci i bije rekordy popularności.

Ten występ porwał tłum

Filmik nosi tytuł „Jak przyciągnąć tłum w niecałe cztery minuty? Oglądaj do końca”. Niezwykłe nagranie zaczyna się niepozornie. Najpierw chłopiec podchodzi do pianina i zaczyna grać jeden utwór.

Zobacz także: Zaśpiewała słynne „bejba” jak Britney Spears. Nagranie ma milion wyświetleń!

Gdy wokół młodego muzyka zbiera się coraz więcej osób, wplata on do swojego występu największe hity. Szybko gromadzi sporą publiczność, która z uśmiechem i podziwem przygląda się jak chłopiec gra na pianinie kultowe piosenki.

Internauci są zachwyceni talentem pianisty. Zgodnie przyznają, że ma ogromny talent, a nagranie z TikToka obejrzeli z przyjemnością i zapartym tchem. – Rodzice słuchali dobrej muzyki, to mały też ma gust – żartuje jedna z osób.

Czy tylko mnie przeszły ciarki?! – pyta inny komentujący.

Zobacz także: Zobaczył ten strój i zamarł. Wtedy William zakochał się w Kate

Wideo z TikToka ma 15 mln odsłon

Na liście hitów granych przez chłopca znalazły się takie utwory jak „Children” Roberta Miles’a, „Insomnia” grupy Faithless, „Blue (Da Ba Dee)” grupy Eiffel 65 czy słynne „Seven Nation Army”.

Nagranie z TikToka zobaczyło aż 15 mln osób! To prawdziwy hit internetu. Nie możecie go przegapić. Filmik można zobaczyć poniżej.

@hiddentalents.global

How to attract a crowd in 4 minutes, whatc till the end! • Piano dance Mix • Harrison Piano • What a talent! #youngtalents #hiddentalents #stunning #awesome #gottalent #piano

♬ My Sunset – 斌杨Remix

Może cię zainteresować:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *