Strona Główna > Zespół Zakopower nagrał cover przeboju Hey „2015” w zupełnie nowej aranżacji [WIDEO]

Zespół Zakopower nagrał cover przeboju Hey „2015” w zupełnie nowej aranżacji [WIDEO]

Zespół Zakopower prezentuje swoją wersję hitu zespołu Hey „2015”. To kolejny utwór w ramach akcji Kayax XX Rework, którą wytwórnia świętuje swoje dwudziestolecie.

Piosenka pochodzi z jedenastego albumu grupy Hey „Błysk”. „To pierwszy taki rok, gdy samotność znużyła mnie / To pierwszy taki rok, gdy przez fosę rzuciłam most” – śpiewa Katarzyna Nosowska w utworze zatytułowanym „2015″. I chyba rzeczywiście coś jest na rzeczy, bo płyta Hey, która powstawała w dużej mierze w 2015 roku, wyraźnie różniła się od tego wszystkiego, co grupa proponowała nam do tej pory.

Teraz swoją wersję zaprezentował zespół Zakopower w ramach akcji “Kayax XX Rework”. Możecie jej posłuchać poniżej,

Założona przez Kayah i Tomika Grewińskiego wytwórnia Kayax świętuje w tym roku swoje dwudziestolecie. Z tej okazji powstała akcja “Kayax XX Rework”, w której Artyści tworzą nowe, zaskakujące wersje największych przebojów z katalogu wytwórni. Do tej pory w akcji wzięli udział: Krzysztof Zalewski, Mery Spolsky, Arek Kłusowski, Ania Leon, Julia Wieniawa w duecie z Kubą Karasiem, Natalia Przybysz, Reni Jusis, Cooks, Sarsa, Skubas w duecie z Basią Wrońską, thekayetan, Kayah w duecie z Julią Wieniawą, zespół Muchy czy Nosowska.

Polecamy również: