Zespół Scorpions zagra koncert w Gdańsku
Strona Główna > Zespół Scorpions zagra koncert w Gdańsku [DATA, BILETY]

Zespół Scorpions zagra koncert w Gdańsku [DATA, BILETY]

Po czterech latach przerwy Scorpions ponownie wystąpi w ERGO ARENIE na pograniczu Gdańska i Sopotu. Koncert naszpikowany największymi przebojami i z fantastyczną atmosferą polskich fanów odbędzie się 22 czerwca 2023 roku.

Zespół Scorpions wraca do Polski: Koncert w Gdańsku 2023

To będzie wielki powrót Scorpions na Pomorze po czterech latach od ich poprzedniego występu. Koncert zespołu zaplanowano na 22 czerwca 2023 roku.

Obchodzący niedawno 57. rocznicę powstania zespół zaczął karierę, zanim człowiek postawił nogę na Księżycu! Do tego Klaus Meine i jego spółka grają i śpiewają z tak wielką energią, jakby dopiero stali u progu sukcesu. To aż nie do wiary, że Scorpions wciąż są w gazie. Zespół przeżywa swoją drugą młodość gromadząc na koncertach komplety publiczności. Największym fenomenem Scorpions jest ich moc do łączenia pokoleń: na występach na całym świecie bawi się cały przekrój wiekowy fanów zespołu. Młodzi ludzie na równi z tymi starszymi, a nawet maleńkimi dziećmi śpiewają na cały głos “Wind of Change” i inne przeboje: “Send Me an Angel”, “Rock You Like a Hurricane”, “Still Loving You”, “Big City Nights” – to zaledwie kilka z całego katalogu hitów nieśmiertelnych Scorpionsów. Czy jest drugi zespół na świecie, którego przeboje znane są tak dobrze?

Zobacz relację z zeszłorocznego koncertu w Krakowie!

Scorpions: Koncert Gdańsk Ergo Arena 2023. Bilety

Organizatorem koncertów Scorpions w Polsce jest agencja Prestige MJM. Bilety dostępne są pod tym adresem.

Zespół wymyka się wszystkim możliwym schematom. Radość, jaką widzimy na scenie oraz chemia między wykonawcami a fanami sprawiają, że pomimo upływających lat Scorpions nic nie tracą na wartości. A przecież formacja kilka lat temu zapowiadała zakończenie kariery. I całe szczęście, że słowa nie dotrzymała – nadal rozgrzewa cały świat swoimi hardrockowymi riffami, a jak można zaobserwować – z biegiem lat ten płomień jest coraz silniejszy.

Quiz: Jak dobrze znasz zespół Scorpions?

Scorpions to jeden z najważniejszych rockowych zespołów ostatnich dekad. Nie tylko zdefiniowali klasyczne rockowe brzmienie, ale i sprzedali 120 milionów płyt, zagrali 5 tysięcy koncertów i nagrali wiele ponadczasowych klasyków Wydaje Wam się, że wiecie wszystko o zespole Scorpions? Czas sprawdzić Waszą wiedzę! Przygotowaliśmy dla Was quiz. Znajdziecie go pod tym adresem.

Zespół Scorpions dołącza do grona miliarderów z przebojem „Wind of Change”!

„Wind of Change” to utwór, który po ponad 30 latach od premiery wciąż porusza serca słuchaczy na całym świecie. Ta kultowa piosenka z repertuaru grupy Scorpions ma już na swoim koncie wiele wyróżnień. Teraz można do nich dodać kolejne. Zespół Scorpions może poszczycić się kolejnym wielkim sukcesem. Z przebojem „Wind of Change” dołączyli do takich artystów jak Bon Jovi, Queen, Linkin Park czy Guns N’ Roses, których przeboje przekroczyły miliard wyświetleń w serwisie Youtube.

Polecamy również: