Strona Główna > „Zombie”: Artystka zachwyciła poruszającym wykonaniem protest songu The Cranberries [WIDEO]

„Zombie”: Artystka zachwyciła poruszającym wykonaniem protest songu The Cranberries [WIDEO]

Margarita Sipatova to pochodząca z Rosji artystka, która swoje serce oddała muzyce. Sprawdźcie, jak poradziła sobie wykonując przebój zespołu The Cranberries!

Margarita Sipatova fortepianistką jest nie tylko z zamiłowania, ale również z wykształcenia. W 2013 rok ukończyła słynne Moskiewskie Konserwatorium Państwowe, założone przez Nikołaja Rubinsteina. Kobieta nie ustaje w swojej pasji, regularnie dzieląc się ze swoimi słuchaczami publikowanymi przez nią coverami. Nie boi się zagrać niczego – ścieżki dźwiękowej z filmów, muzyki klasycznej, popowych przebojów ani rockowych ballad.


Ostatnio wybór artystki padł na wzruszający utwór „Zombie”, w którego wykonanie włożyła całe swoje serce. Posłuchajcie coveru i przekonajcie się, że jej wersja w niczym nie ustępuje oryginałowi.

„Zombie” to przebój lat 90, za którego stworzenie odpowiada irlandzki zespół The Cranberries. Nie jest to zwykły utwór, a ważny protest song, opowiadający o konflikcie mającym miejsce w Irlandii Północnej i reakcja muzyków na śmierć dwóch chłopców, którzy stracili życie wskutek organizowanych przez IRA zamachów bombowych. „Zombie” jest najsłynniejszym numerem zespołu, który w latach 90. nie schodził z list przebojów, a w roku 2020 przekroczył liczbę miliarda wyświetleń na YouTube.

Polecamy również: