"Życiowa szansa". Nie do wiary, jak wyglądał Krzysztof Ibisz dwie dekady temu » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Życiowa szansa”. Nie do wiary, jak wyglądał Krzysztof Ibisz dwie dekady temu

„Życiowa szansa”. Nie do wiary, jak wyglądał Krzysztof Ibisz dwie dekady temu

Krzysztof Ibisz już od wielu lat jest jednym z najpopularniejszych polskich prezenterów. Na początku kariery związany był z mediami publicznymi, po których na krótko przeniósł się do TVN i w 2000 roku trafił do Polsatu – stacji, z którą związany jest do dziś. Jednym z niezapomnianych programów, które wtedy prowadził, jest „Życiowa szansa”. Patrząc na zdjęcia Ibisza z tamtego formatu, trudno nie być zaskoczonym, jak bardzo prezenter zmienił się od tamtej pory.

Dokładnie 1 czerwca 2023 roku mijają 23 lata od premiery jednego z najpopularniejszych teleturniejów, emitowanych w Polsacie. Mowa o „Życiowej szansie”, która oparta była na amerykańskim formacie It’s Your Chance of a Lifetime! Prowadzącym show został Krzysztof Ibisz, który właśnie wtedy zaczynał swoją karierę w telewizji Polsat. Program bardzo szybko zyskał olbrzymią publiczność, a Krzysztofowi Ibiszowi przyniósł olbrzymią rozpoznawalność i miano jednego z najlepszych prezenterów telewizyjnych.

Krzysztof Ibisz w „Życiowej szansie” oczarował widzów Polsatu

Widzom bardzo szybko spodobał się format programu, w którym o wielkie pieniądze walczyło dwóch graczy: jeden z nich obecny był w studiu, drugi zaś grał telefonicznie. W show emocji nie brakowało od samego początku, bo już sam gracz studyjny wybierany był losowo z publiczności. Krzysztof Ibisz świetnie radził sobie w roli prowadzącego, a program od razu zyskał olbrzymią publiczność. Nie wiadomo, dlaczego hitowe show Polsatu gościło na antenie tylko przez dwa lata i łącznie przez cztery sezony. Być może powodem były nowe programy, w których prowadzącym został Krzysztof Ibisz. Od tamtej pory prezenter bardzo się zmienił. Dziś nie przypomina już tamtego 35-letniego prowadzącego, który w tamtych czasach był zaledwie na początku swojej kariery.

Czytaj też: Krzysztof Cugowski kończy 73 lata. Zdradza, czego żałuje i kiedy zakończy karierę

Tak przez lata zmienił się Krzysztof Ibisz

Dziś Krzysztof Ibisz ma już 58 lat i choć mocno się zmienił, to nadal tryska optymizmem i entuzjazmem, którym zaraża swoich widzów. Wciąż jest jednym z najbardziej popularnych polskich prezenterów – nie tylko tych związanych z Polsatem, ale i w ogóle.

Czytaj też: Spektakularna kariera brata Dawida Kwiatkowskiego. Mało kto w Polsce zna dokonania Michała!

Oprócz tego, że Krzysztof Ibisz zmienił się pod względem wyglądu, wiele zmian przeszedł także w swoim życiu zawodowym oraz prywatnym. Obecnie na jego koncie są liczne nagrody i wyróżnienia – m.in. Telekamery w kategorii „Rozrywka” oraz „Widowisko TV”. Z kolei 2009 roku prezenter zdobył drugie miejsce w plebiscycie Telekamer w kategorii „Osobowość w rozrywce”. Nie ma nic, co może jeszcze bardziej pokazać, jak dużą sympatią Krzysztof Ibisz cieszy się wśród widzów.

Czytaj też: Michał Wiśniewski w nowym utworze z córką Etiennette. Fani zachwyceni!