18-letnia Roxie Węgiel kupiła mieszkanie. "Inwestorka"
Strona Główna > 18-letnia Roxie Węgiel kupiła mieszkanie. „Inwestorka”

18-letnia Roxie Węgiel kupiła mieszkanie. „Inwestorka”

Roxie Węgiel niedawno skończyła 18 lat. Od czasu wejścia w dorosłość wokalistka stawia coraz odważniejsze kroki w show biznesie. Prywatnie również zdecydowała się na poważny ruch. Kupiła swoje pierwsze mieszkanie inwestycyjne.

Roksana Węgiel to 18-letnia wokalistka, która na dobre zagościła w polskiej branży muzycznej. Od wygranej „The Voice Kids” regularnie koncertuje i rozwija karierę. Przy okazji zarabia pieniądze i gromadzi oszczędności, które postanowiła zainwestować w nieruchomości. Roxie Węgiel właśnie kupiła pierwsze mieszkanie!

Zobacz także: Roxie Węgiel zataiła to przed rodzicami. Byli w szoku

Roxie Węgiel zainwestowała w mieszkanie

Gwiazda od kilku miesięcy coraz odważniej prezentuje swoje poczynania fanom. Od wydania płyty „13+5” wieńczącej jej wejście w dorosłość, coraz częściej daje odbiorcom znać, że jest już dorosłą kobietą. Najpierw ujawniła związek z Kevinem Mglejem starszym o 8 lat, a następnie oznajmiła, że została ambasadorką znanej marki i będzie reklamowała bieliznę.

Teraz przyszła pora na zakup mieszkania! 18-latkę było stać na kupno pierwszej nieruchomości. Jak podkreśliła we wpisie na Instagramie, będzie to mieszkanie inwestycyjne. Oprócz niego zajmuje się remontem wspólnego lokum z ukochanym.

Zobacz także: Chwile grozy przed maturą Roxie Węgiel. Mało brakowało!

Z Kevinem remontujemy teraz nasze mieszkanie, a dziś kupiłam swoje pierwsze inwestycyjne. Bardzo się cieszę! – wyznała Roxie pod fotografią z aktem notarialnym.

Nie zabrakło też dopisku „inwestorka”. Tak o sobie z uśmiechem mówi Roksana Węgiel! Wokalistka ciężko pracuje i nie ulega wątpliwościom, że Roxie ma „ręce pełne roboty”! Być może niedługo pochwali się efektami remontu. Trzymamy kciuki i gratulujemy wokalistce pierwszej poważnej inwestycji!

Kariera Roxie Węgiel

Roksana Węgiel to zwyciężczyni pierwszej polskiej edycji „The Voice Kids”. Wokalistka zdobyła główną nagrodę w 2018 roku, a niedługo później reprezentowała Polskę na Eurowizji Junior 2018. Międzynarodowy konkurs również wygrała. Kolejnym sukcesem było pierwsze miejsce w programie „Dance Dance Dance” w 2021 roku.

Dobra passa nie przestała sprzyjać gwieździe, która z powodzeniem podbija polskie listy przebojów. Jej hity puszczane są w ogólnopolskich rozgłośniach. Wylansowała takie przeboje jak „Anyone I Want to Be” czy „Napad na bank”.

Może cię zainteresować:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *