Chwile grozy przed maturą Roxie Węgiel. Mało brakowało!
Strona Główna > Chwile grozy przed maturą Roxie Węgiel. Mało brakowało!

Chwile grozy przed maturą Roxie Węgiel. Mało brakowało!

Roxie Węgiel to tegoroczna maturzystka. Egzaminy łączy z pracą. Wokalistka wciąż koncertuje. O mały włos, a Roxie mogłaby nie zdążyć na egzamin dojrzałości. Co się stało?

Roxie Węgiel skończyła w tym roku 18 lat. Oznacza to nie tylko wejście w dorosłość. To wiek, w którym wokalistka zdaje maturę. Podstawowe egzaminy ma już za sobą. Teraz zostało tylko kilka rozszerzeń i ustne egzaminy.

Zobacz także: Brat Markowskiego wysoko w hierarchii kościelnej. Nie każdy o tym wie

Dziś Węgiel zdawała egzamin ustny z języka polskiego. O mały włos, a mogłaby nie zdążyć! Oznaczałoby to negatywny wynik matury. Co się stało?

Matura Roxie Węgiel

Roxie przekazała na Instagramie, że mało brakowało, a mogłaby nie zdążyć na maturę z języka polskiego. Wszystko stało się wczoraj wieczorem. Piosenkarka jechała samochodem ze swoim chłopakiem Kevinem. Para wracała z koncertu w Bełchatowie.

18-latka nie zrezygnowała z pracy mimo ważnego egzaminu kończącego jej edukację w liceum. Niestety, pogodzenie pracy ze szkołą często bywa wyzwaniem, o czym Roxie przekonała się wracając z województwa łódzkiego do swojego rodzinnego miasta. Co się stało?

Zobacz także: Afera po programie TVN. Nikt nie zareagował na zachowanie gwiazdy

Jak wyznała wokalistka, w aucie, którym podróżowała z ukochanym zepsuła się opona. Sytuację opisała na Instagramie, gdzie nagrała krótki filmik.

Jesteśmy gdzieś na wsi blisko Bełchatowa. Przebiła nam się opona. Wracamy do Jasła, więc jeszcze cztery godziny trasy przed nami. Jutro mam maturę z języka polskiego, więc trzymajcie kciuki, żebym w ogóle zdążyła na nią – zdradziła Roxie.

Na szczęście szybko udało się opanować sytuację! Opona naprawiona, a Roxie i Kevin ruszyli dalej. Piosenkarka zdążyła na egamin. – Udało się! Jedziemy – pisała.

Zobacz także: Stacja BBC wyśmiała występ Blanki. Uszczypliwy komentarz

Kim jest Roxie Węgiel?

Roksana Węgiel to jedna z najsłynniejszych polskich artystek młodego pokolenia. Zasłynęła dzięki programowi „The Voice Kids”. Następnie reprezentowała Polskę podczas Eurowizji Junior, którą wygrała. Dziś pewnie stawia kroki na rynku muzycznym. Niedawno wydała album „13+5”, który stworzyła we współpracy z chłopakiem Kevinem Mglejem.

Może cię zainteresować:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *