Włącz radio

Afera w "Top Model". Joanna Krupa nie mogła uwierzyć. "Po co?!"

2 min. czytania
10.10.2024 19:16
Zareaguj Reakcja

Obecna edycja programu "Top Model" jest pełna nagłych zwrotów akcji. Niedawno jedna z uczestniczek oświadczyła, że chce wrócić do domu. Nie uwierzycie, jaki podała powód!

|
fot. Jedna z uczestniczek 'Top Model' podjęła szokującą decyzję ( kadr z programu 'Top Model')

"Top Model" – a właściwie: "Top Model. Zostań modelką" – to jeden z najpopularniejszych programów reality show stacji TVN. Od 2014 roku do rywalizacji o wygraną mogą stawać nie tylko kobiety, ale również mężczyźni. Uczestnicy biorą udział w specjalnych zadaniach, w trakcie których muszą wykazać się determinacją oraz uczą umiejętności przydatnych w zawodzie modela.

Rozwiąż quiz o Edycie Górniak i Dodzie. Jesteś mistrzem, jeśli zgarniesz 100 proc. punktów! Dalszą część artykułu znajdziesz pod quizem…

Uczestniczka opuszcza "Top Model". Zadziwiający powód

Obecna edycja "Top Model" jest już 13. w historii programu. Wśród osób, którym udało się zakwalifikować do udziału, była m.in. Masha Misevich. Była – ponieważ młoda kobieta niespodziewanie dla wszystkich, łącznie z jurorami, zdecydowała się opuścić reality show.

Masha Misevich pochodzi z Białorusi. Chociaż młoda kobieta poprosiła o możliwość opuszczeniu programu, w tamtym odcinku nie była jedyną osobą, która pożegnała się z "Top Model". W dalszej części nie weźmie udziału już także Mateusz Nowak, który odpadł decyzją członków jury – uznali bowiem, że Nowak kiepsko wywiązał się z ostatnich zadań.

Zobacz także: Katarzyna Cichopek ofiarą okrutnego „żartu”. „Godzące w godność”

Sam Mateusz Nowak zachował spokój w trakcie poznawania decyzji jury. Niedoszły model zapowiedział jurorom, że dopiero zaczyna swoją przygodę z show-biznesem oraz modelingiem, oraz poprosił, by życzyli mu powodzenia.

Ja dopiero teraz odpalam wrotki. Wish me luck – poprosił Mateusz jurorów.

Jak tymczasem chęć opuszczenia programu uzasadniła Masha Misevich. Okazało się, że młoda Białorusinka postanowiła zawiesić marzenia o karierze modelki na rzecz podjęcia "normalnej pracy". Jej słowa zbulwersowały widzów "Top Model", którzy w komentarzach na oficjalnym profilu programu na Instagramie nie szczędzili Misevich gorzkich słów.

"Mało ambitnie. Skoro wybrała pracę, to po co szła do programu o modelingu, skoro nie chce z nim wiązać przyszłości?", "Szkoda, bo Masha była naprawdę super, megaładna dziewczyna, pewna siebie i z charakterem", "Och, jak ona mnie irytowała" – komentowali post internauci.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na ZłotePrzeboje.pl!