Włącz radio

To zezłościło Agnieszkę Chylińską. "Jest piękna, gdyby nie brudasy"

2 min. czytania
15.08.2024 11:22
Zareaguj Reakcja

Agnieszka Chylińska słynie z odwagi w wyrażaniu nawet kontrowersyjnych opinii. Niedawno podzieliła się z fanami pewnym bulwersującym ją wydarzeniem. Co się stało?

|
fot. To powiedziała Agnieszka Chylińska fot: Wojciech Pędzich/CC-BY-4.0/commons.wikimedia.org

Agnieszka Chylińska to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych artystek w naszym kraju. Wokalistka zasłynęła w latach 90. wraz z zespołem O.N.A. Właśnie wtedy powstały m.in. takie przeboje, jak "Kiedy powiem sobie dość", "Jestem silna", czy też "Znalazłam". Charyzmatyczna osobowość gwiazdy i charakterystyczny głos doprowadziły ją na sam szczyt.

Rozwiąż quiz o hitach lat 2000. Jesteś mistrzem, jeśli zgarniesz 100 proc. punktów! Dalszą część artykułu znajdziesz pod quizem…

W późniejszych latach Agnieszka Chylińska rozpoczęła karierę solową, wydała wiele płyt, koncertowała, a także zasiadła w fotelu jurorskim programu "Mam talent". Wokalistka znana jest ze swoich odważnych opinii. W jednym ze swoich ostatnich wpisów na Instagramie podzieliła się z fanami pewnym bulwersującym ją wydarzeniem.

Agnieszka Chylińska miała tego dość

Wokalistka bardzo często udziela się w mediach społecznościowych. Ostatnio wstawiła, krótkie wideo, gdzie relacjonowała swoją przejażdżkę rowerową i podzieliła się z fanami pewnymi przemyśleniami. Była niezadowolona z zachowania niektórych rodaków. O co chodzi?

Jako rowerzystka-amator na swojej drodze spotykam różne bardzo dziwne przedmioty, naprawdę bywa ciekawie na tej trasie, którą jeżdżę – powiedziała wokalistka.

Następnie Agnieszka Chylińska zażartowała, że może powinna zacząć przygotowywać się na Igrzyska Olimpijskie, które odbędą się za cztery lata. Wskazała na trasę, jaką podróżuje oraz na leżącą na drodze zużytą oponę samochodową, a następnie przeszła do sedna swojej wypowiedzi. Padły gorzkie słowa.

Zobacz także: To był prawdziwy hit lat 90. Tym utworem pobili rekord legendy

Zobacz, jaka Polska jest piękna, gdyby nie brudasy, które wyrzucają jakieś koszmarne rzeczy z samochodów, nie wiem, z czego to jest. Ale ci, co jeżdżą polnymi drogami, wiedzą, o czym mówię. Polska jest piękna, jestem zakochana w tym kraju – mówiła.

Agnieszka Chylińska doceniła piękno krajobrazu i jednocześnie się zasmuciła. Skarciła osoby, które zamiast podobnie jak ona docenić kraj, w którym żyjemy, zaśmiecają go. W kolejnej części filmiku słyszymy, że wokalistka gratuluje wszystkim olimpijczykom.

Zazdroszczę wam, a póki co szlifuję tę moją emerycką kondycję – puentuje gwiazda.
[instagram]

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!