Akustyczna wersja "Solo" podbija internet. Lepsza niż oryginał?
Strona Główna > Akustyczna wersja „Solo” podbija internet. Lepsza niż oryginał?

Akustyczna wersja „Solo” podbija internet. Lepsza niż oryginał?

Blanka zaprezentowała nową wersję „Solo”. Reprezentantka Polski podczas Eurowizji 2023 wykonała kontrowersyjny numer w wersji akustycznej. Brzmi lepiej niż oryginał? Internauci są podzieleni.

Blanka Stajkow reprezentuje Polskę podczas Eurowizji 2023. W lutym wygrała preselekcje do międzynarodowego konkursu pokonując Janna i to właśnie ona stanie na scenie w Liverpoolu śpiewając „Solo”. Piosenka wywołała niemałe kontrowersje, podobnie jak sama wygrana Blanki.

Zobacz także: Zaśpiewała słynne „bejba” jak Britney Spears. Nagranie ma milion wyświetleń!

Faworytem publiczności miał być Jann. To właśnie jego większość internautów chciała zobaczyć na scenie podczas Eurowizji 2023. Na Blankę spadł ogromny hejt, a z jej wykonania utworu „Solo” do dziś śmieją się użytkownicy TikToka.

Wokalistka rozważała nawet rezygnację z reprezentowania Polski podczas Konkursu Piosenki Eurowizji. Nie zrobiła tego i zmierzyła się z nieprzychylnymi komentarzami. Teraz zaprezentowała nową wersję słynnego hitu z przekąsem nazywanego „bejba”. Tak brzmi akustyczna wersja „Solo”.

Blanka pokazała nową wersję „Solo”

Blanka podzieliła się na Instagramie nową, akustyczną wersją utworu „Solo”. Brzmi lepiej niż oryginał? Internauci są podzieleni. Jedni twierdzą, że jest o wiele lepsza, a inni stawiają na pierwotne wydanie utworu.

Zobacz także: Markowski nie chce już wychodzić na scenę. „Coś się kończy”

Choć wersja powstała już jakiś czas temu, dopiero teraz Blanka podzieliła się utworem na Instagramie. Opublikowała krótki fragment wideo i wyznała, że całości można już posłuchać na YouTube. – Miłości! Akustyczna wersja Solo już dostępna na YouTube – czytamy.

Nową piosenkę skomentowała m.in. Marianna Schreiber: – Blanka, brawo! – napisała żona ministra PiS.

W komentarzach pojawiają się również opinie i porównania do pierwotnej wersji piosenki. – To jest o niebo lepsze, – Lepsze niż wcześniej o wiele, – To lepsze niż normalne „Solo” – czytamy.

Zobacz także: Quiz: Kultowe przeboje. Których słów brakuje? Mniej niż 6/10 to porażka!

Zgadzacie się z tymi opiniami? Nagranie akustycznej wersji „Solo” znajduje się poniżej.

Może cię zainteresować:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *