Baron i Sandra Kubicka nie zawsze się lubili. "Nie pyknęło między nami"
Sandra Kubicka i Baron to jedna z najbardziej lubianych par polskiego show-biznesu. Mało kto spodziewałby się, że na początku wcale za sobą nie przepadali. Wyznanie Kubickiej zwala z nóg!
Sandra Kubicka i Aleksander Baron są parą od 2021 roku. Obecnie są już nie tylko małżeństwem, ale również rodzicami chłopczyka. Mały Leonard urodził się 16 maja br. Muzyk i modelka nie ukrywali przed opinią publiczną, że pojawienie się na świecie wspólnego syna było spełnieniem ich marzeń.
Mam przepiękną żonę, wspaniałego syna a nasza rodzina to mój fundament. Jestem szczęściarzem − wyznał Aleksander Baron, składając żonie życzenia z okazji tegorocznego Dnia Matki (Instagram).
Rozwiąż quiz o kultowych amerykańskich serialach. Jesteś mistrzem, jeśli zgarniesz 100 proc. punktów! Dalszą część artykułu znajdziesz pod quizem…
Sandra Kubicka i Baron wywarli na sobie negatywne wrażenie?
Jakiś czas temu Sandra Kubicka udzieliła wywiadu Karolinie Kalatzi. Rozmowa odbyła się w ramach cyklu "Intymne rozmowy" (dziendobry.tvn.pl). Właśnie w jej trakcie świeżo upieczona mama przyznała, że wspólni znajomi nie spodziewali się, iż z Baronem długo ze sobą wytrzymają.
Dawali nam miesiąc − przyznała z rozbrajającą szczerością Sandra Kubicka (dziendobry.tvn.pl).
Zobacz także: Pies uratował Viki Gabor od śmierci. „Jedno dziabnięcie i już nie żyjesz”
To nie był koniec zaskoczeń. Sandra Kubicka ujawniła, że początkowo obecny mąż wywarł na niej negatywne wrażenie. Co ciekawe, Aleksander Baron również nie polubił modelki, oceniając ją jako "zupełnie inną" niż stara się zaprezentować na Instagramie. Do pierwszego spotkania rodziców małego Leonarda doszło na spotkaniu towarzyskim, w którym uczestniczyli także ich wspólni znajomi.
Poznaliśmy się z Alkiem w swoim piku imprezowym. […] Nie pyknęło między nami w ogóle i zostaliśmy znajomymi. Byłam ja z przyjaciółką, on z jakimś kolegą i poszliśmy na drineczki. Pomyślałam, co za gbur, on to samo o mnie, że zupełnie inna na Instagramie, inna w rzeczywistości − relacjonowała Sandra Kubicka (dziendobry.tvn.pl).
Do następnego spotkania Sandry Kubickiej i Aleksandra Barona doszło dopiero wiele lat później. Na szczęście przebiegało ono o wiele lepiej niż poprzednie, a modelka i muzyk szybko zrozumieli, że są dla siebie stworzeni!
Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!