Dawid Podsiadło zapowiedział zejście ze sceny. "Będę się wycofywał w cień" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Dawid Podsiadło zapowiedział zejście ze sceny. „Będę się wycofywał w cień”

Dawid Podsiadło zapowiedział zejście ze sceny. „Będę się wycofywał w cień”

W wywiadzie, którego Dawid Podsiadło udzielił Arturowi Rawiczowi z okazji swoich 30. urodzin, artysta zapowiedział, że w najbliższej przyszłości chciałby powoli schodzić ze sceny.

„Powolutku, na przestrzeni kolejnych dziesięciu lat, raczej bym się wycofywał w cień i stanął po drugiej stronie. Teraz już chciałbym pomagać innym artystom robić rzeczy fajne, niż wszystko robić na swoje konto. To jest mój genialny, ogromny plan” – wyznał artysta.

Zobacz także: Męskie Granie 2023: Jest już hymn tej edycji! „Supermoce” będą hitem lata?

Podsiadło przyznał w rozmowie z Arturem Rawiczem, że sam jest zaskoczony tym, jak potoczyła się jego kariera. Nie sądził, że jego sukcesy osiągną takie rozmiary. „Ciężko w to uwierzyć. Wydaje mi się, że nigdy bym się nie spodziewał takich rozmiarów tego wszystkiego, tylu przygód i tego, że tyle to będzie trwało” – powiedział.

Zobacz także: Miley Cyrus podjęła ważną decyzję. Wydała oświadczenie

„Moim celem nigdy nie był stadiony. Raczej po prostu chodziło o to, żeby robić rzeczy, które nam się podobają – powiedział Podsiadło. – Nie narzekam na stadiony. Bardzo fajnie, że są” – dodał.

Dawid Podsiadło: kariera

W 2011 roku Dawid Podsiadło wystartował w pierwszej edycji programu „X Factor”. Odpadł w drugim etapie eliminacji. Później, wraz ze swoim zespołem Curly Heads, wziął udział w przesłuchaniach do programu „Mam talent”. Grupa nie przeszła do kolejnego etapu, a Podsiadło nie zgodził się na samodzielne awansowanie. W 2012 roku muzyk ponownie wystartował w programie „X-Factor” i został zwycięzcą drugiej edycji programu. Rok później wydał swoją debiutancką płytę – „Comfort and happiness”. W kolejnych latach Dawid Podsiadło wydał następne albumy: „Annoyance and disappointment”, „Małomiasteczkowy” oraz „Lata dwudzieste”.

Dawid Podsiadło pochodzi z Dąbrowy Górniczej.

Zobacz także: Nowy utwór Julii Wieniawy. Zaśpiewała z Dawidem Tyszkowskim. „Nie całuj” mówi o uczuciach i rozstaniu

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *