Dawid Podsiadło zapowiedział zejście ze sceny. "Będę się wycofywał w cień"
W wywiadzie, którego Dawid Podsiadło udzielił Arturowi Rawiczowi z okazji swoich 30. urodzin, artysta zapowiedział, że w najbliższej przyszłości chciałby powoli schodzić ze sceny.
"Powolutku, na przestrzeni kolejnych dziesięciu lat, raczej bym się wycofywał w cień i stanął po drugiej stronie. Teraz już chciałbym pomagać innym artystom robić rzeczy fajne, niż wszystko robić na swoje konto. To jest mój genialny, ogromny plan" - wyznał artysta.
Zobacz także: Męskie Granie 2023: Jest już hymn tej edycji! „Supermoce” będą hitem lata?
Podsiadło przyznał w rozmowie z Arturem Rawiczem, że sam jest zaskoczony tym, jak potoczyła się jego kariera. Nie sądził, że jego sukcesy osiągną takie rozmiary. "Ciężko w to uwierzyć. Wydaje mi się, że nigdy bym się nie spodziewał takich rozmiarów tego wszystkiego, tylu przygód i tego, że tyle to będzie trwało" - powiedział.
Zobacz także: Miley Cyrus podjęła ważną decyzję. Wydała oświadczenie
"Moim celem nigdy nie był stadiony. Raczej po prostu chodziło o to, żeby robić rzeczy, które nam się podobają - powiedział Podsiadło. - Nie narzekam na stadiony. Bardzo fajnie, że są" - dodał.
Dawid Podsiadło: kariera
W 2011 roku Dawid Podsiadło wystartował w pierwszej edycji programu "X Factor". Odpadł w drugim etapie eliminacji. Później, wraz ze swoim zespołem Curly Heads, wziął udział w przesłuchaniach do programu "Mam talent". Grupa nie przeszła do kolejnego etapu, a Podsiadło nie zgodził się na samodzielne awansowanie. W 2012 roku muzyk ponownie wystartował w programie "X-Factor" i został zwycięzcą drugiej edycji programu. Rok później wydał swoją debiutancką płytę - "Comfort and happiness". W kolejnych latach Dawid Podsiadło wydał następne albumy: "Annoyance and disappointment", "Małomiasteczkowy" oraz "Lata dwudzieste".
Dawid Podsiadło pochodzi z Dąbrowy Górniczej.
Zobacz także: Nowy utwór Julii Wieniawy. Zaśpiewała z Dawidem Tyszkowskim. „Nie całuj” mówi o uczuciach i rozstaniu