Miley Cyrus podjęła ważną decyzję. Wydała oświadczenie » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Miley Cyrus podjęła ważną decyzję. Wydała oświadczenie

Miley Cyrus podjęła ważną decyzję. Wydała oświadczenie

Miley Cyrus ogłosiła fanom ważną decyzję. W social mediach pojawiło się jej oświadczenie. Artystka zapowiedziała, że nie wyruszy w trasę koncertową.

Miley Cyrus nie wyruszy w trasę koncertową. Fani nie usłyszą ze sceny jej utworów z najnowszego albumu „Endless Summer Vacation”, w tym hitowego „Flowers”.

Artystka wyznała w wywiadzie opublikowanym w magazynie Vogue, że koncertowanie nie jest jej pragnieniem. Następnie odniosła się do tego tematu w oświadczeniu, które opublikowano w mediach społecznościowych.

„Dla jasności: czuję się teraz związana z moimi fanami bardziej, niż kiedykolwiek. Kiedy ja wygrywam, my wygrywamy. Nawet jeśli nie widzę ich twarzą w twarz każdego wieczoru na koncercie, moi fani są głęboko w moim sercu. Ciągle kreuję i wytyczam nowe sposoby, poprzez które mogę być w kontakcie z publicznością, którą kocham – bez poświęcania moich własnych zasad” – napisała artystka.

Czytaj też: Miley Cyrus zapozowała dla brytyjskiego Vogue’a. Zdjęcia zwalają z nóg!

„To nie ma nic wspólnego z brakiem uznania wobec fanów” – dodała.

„Po prostu nie chcę sypiać w jadącym busie. To nie jest dla mnie najlepsze w tej chwili. Jeśli śledzicie moją karierę, wiecie, że ciągle się zmieniam i sposób, w jaki do tego podchodzę, też może się zmieniać. Kocham was zawsze, jestem tylko na moich »niekończących się letnich wakacjach«” – napisała artystka.

„Endless Summer Vacation”

„Endless Summer Vacation” to ósmy album studyjny Miley Cyrus. Swoją premierę miał 10 marca 2023. Pierwszy promujący go singel – „Flowers” – już w styczniu okazał się absolutnym hitem list przebojów. Ustanowił kilka rekordów popularności. W ciągu pierwszego tygodnia od premiery, został odsłuchany przez użytkowników Spotify 96 032 624 razy.

Czytaj też: „Przestańcie”! Taylor Swift ruszyła na ratunek fance podczas koncertu

Miley Cyrus

Miley Cyrus urodziła się w 1992 roku. Swoją karierę rozpoczynała w Disney Channel, gdzie od 2006 do 2011 roku grała główną rolę w młodzieżowym serialu telewizyjnym Hannah Montana. W tym samym czasie rozwijała swoją działalność muzyczną. Pierwszy album studyjny wydała w 2007 roku. Cyrus jest też filantropką. Założyłą fundację wspierającą osoby bezdomne i społeczności LGBT. W wywiadzie dla magazynu „Elle” gwiazda sama wyznała, że jest panseksualna – płeć partnera nie ma więc dla niej znaczenia.

Czytaj też: Nowy utwór Julii Wieniawy. Zaśpiewała z Dawidem Tyszkowskim. „Nie całuj” mówi o uczuciach i rozstaniu

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *