Doda kończy karierę? Padła data
Strona Główna > Doda kończy karierę? Padła data

Doda kończy karierę? Padła data

Doda jest jedną z najsłynniejszych polskich wokalistek. Piosenkarka wciąż koncertuje i wydaje nowe numery. Jednak niedawno Dorota Rabczewska wyznała, że zamierza skończyć karierę.

Doda od lat występuje na polskiej scenie muzycznej. Jest jedną z najsłynniejszych i najbardziej kontrowersyjnych artystek w kraju. Choć zaczynała w Teatrze Buffo w 1998, dziś z powodzeniem robi karierę solową.

Zobacz także: Fryderyki 2023. Ralph Kamiński w sukni ślubnej

Kiedy Doda skończy karierę?

Dorota Rabczewska wyznała, kiedy zamierza skończyć karierę. Dawna wokalistka zespołu Virgin w najnowszym wpisie na Instagramie skomentowała galę Fryderyków 2023.

Choć wydała w tym roku nowy album pod tytułem „Aquaria”, nie została nagrodzona statuetką podczas polskich „Grammy”. Pocieszyła jednak fanów i wyznała, że nic straconego, bo zamierza zgarnąć nagrodę innym razem. Przy okazji zdradziła, kiedy zejdzie ze sceny.

Zobacz także: Nowy teledysk Sanah. Podsiadło nie wytrzymał

Kochani, otrzyjcie łzy i nie atakujcie Fryderyków i Mroza, bo jego płyta jest wspaniała, a dla mnie samo bycie w top 5 najlepszych albumów tego roku jest wystarczającym wyróżnieniem dla Aquarii – zaczęła Doda.

Następnie dodała, że jej nominacja „to mały krok dla Dody, ale ogromny dla branży”. Zaapelowała, by docenić to wyróżnienie po 20 latach jej kariery. Wyznała też, kiedy zamierza skończyć z muzyką.

Karierę zamierzam zakończyć po kolejnej płycie wiec Fryderyk będzie jeszcze mój, na pewno za całokształt – stwierdziła Rabczewska.

Zobacz także: Występ tego chłopca to hit! Nagranie zobaczyło 15 mln osób

Dyskografia Dody

Ile w tym prawdy? Na ten moment nie wiadomo, kiedy Doda chce wydać nową płytę. Z pewnością będzie to za kilka lat. Zwłaszcza, że dopiero co na rynku pojawił się jej album „Aquaria”.

Rabczewska zadebiutowała w 2007 roku płytą „Diamond Bitch”, następnie cztery lata później ukazało się „7 grzechów głównych”, a także „Dorota” w 2019 roku. Fani mogą spać spokojnie. Doda na pewno będzie koncertowała jeszcze kilka dobrych lat.

Może cię zainteresować:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *