Ralph Kamiński naprawdę miał to na sobie. Zobacz zdjęcia
Strona Główna > Ralph Kamiński naprawdę miał to na sobie. Zobacz zdjęcia

Ralph Kamiński naprawdę miał to na sobie. Zobacz zdjęcia

Fryderyki 2023 za nami. Najwięcej statuetek zebrał Mrozu, wyróżniono też Ewę Bem, a Ralph Kamiński zaskoczył strojem. Piosenkarz wystąpił w sukni ślubnej. Tak wyglądał Ralph Kamiński podczas Fryderyków 2023.

Fryderyki 2023 rozpoczęły się wieczorem w sobotę 22 kwietnia. Muzyczne wydarzenie było pełne gwiazd i artystów, którzy prezentowali się na scenie w Gliwice Arena. Podczas imprezy nie zabrakło wyróżnień dla najlepszych twórców, muzyków i artystów za ich zawodowe dokonania.

Zobacz także: Quiz: Kultowe przeboje. Których słów brakuje? Mniej niż 6/10 to porażka!

Oprócz rozdania statuetek czy występów gwiazd podczas Fryderyków 2023 można było zobaczyć niecodzienne stylizacje artystów. Jedną z nich założył Ralph Kamiński. Wokalista pojawił się na gali w sukni ślubnej i zszokował swoim wyglądem fotoreporterów i publiczność.

Fryderyki 2023 – strój Ralpha Kamińskiego

Ralph Kamiński był nominowany aż w czterech kategoriach: Artysta Roku, Autor Roku, Kompozytor Roku, Album Roku – Indie Pop („Bal u Rafała”). Choć nie zdobył ani jednej statuetki, przyciągnął uwagę mediów i publiki. Wystąpił bowiem w sukni ślubnej, którą fani artysty mogli podziwiać na swoim idolu w teledysku do utworu „Pies”.

Zobacz także: Beata Kozidrak zaręczona! Pochwaliła się pierścionkiem

Na głowie muzyka pojawił się wpięty welon, a w dłoniach trzymał delikatny bukiecik kwiatów. Do tego postawił na błyszczące, srebrne buty. „pannie młodej” towarzyszył „pan młody” ubrany w garnitur. Była to modelka Ola Rudnicka. Zdjęcia Ralpha Kamińskiego w sukni ślubnej można zobaczyć niżej.

Fryderyki 2023 – nagrody

Fryderyki 2023 rozdane. Najwięcej statuetek zgarnął Mrozu. Otrzymał ich aż pięć. Zdobył wyróżnienia w kategoriach: najlepszy producent muzyczny czy autor. Oprócz tego został nagrodzony za album roku „Złote Bloki”, piosenkę „Za daleko”, a także zgarnął statuetkę dla artysty roku. – Teraz Mrozu jest więcej wart niż miliony monet – mówił ze sceny.

Zobacz także: Występ tego chłopca to hit! Nagranie zobaczyło 15 mln osób

Wyróżniono również Ewę Bem. Artystka otrzymała Złotego Fryderyka za całokształt twórczości. – Moi mili, dziękuję za całokształt, jeszcze będę nad tym całokształtem pracowała – mówiła podczas gali.

Fryderyki to jedne z najważniejszych nagród polskiej branży fonograficznej. Są przyznawane od 1995 roku. Nazywane polskimi „Grammy”. Od 1999 przyznaje je powołana przez Związek Producentów Audio-Video Akademia Fonograficzna.

Może cię zainteresować:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *